در وسط پاک کردن یک بطری ویسکی ایرلندی های ساینده صدا از چوب screeching در بتن هشدار من به یک مهمان جدید تنظیم خود را بر روی یک نوار مدفوع. کت و شلوار خاکستری بالا دو دکمه unfastened او قرار داده شده روی تلفن همراه خود را در نوار و فیلم رویکرد با کوکتل دستمال و لیوان آب یخ.

فقط به عنوان من دهان من باز او مطرح شده دست خود را به عنوان اگر برای گرفتن کلمات من و موج آنها را قبل از آنها می تواند قطع یا چه شد که در پایان دو سفید earbuds صورت چسبیده متناسب در هر گوش.

نمی دانستند که آیا او در یک تماس تلفنی ابتلا به آخرین پادکست و یا در حال حاضر با توجه به من—به من گفت: آنها به هر حال.

“سلام خوش آمدید.”

نوک پا راه رفتن سرویس یک بار دیگر—یک سبک است که در سال های اخیر waitstaff اقتباس کرده اند به هنگام تعامل با مهمانان مشغول شده توسط تلفن های همراه و یا با صدای رسا “چک” از طریق earbuds.

روانشناسان به تعریف این پدیده به عنوان “inattentional کوری” یا ناتوانی فرد متوجه اطراف شرایطی با توجه به آنها مشغول بودن با چیز دیگری—به عنوان یک متصدی بار در حالی که من مشتاق برای شروع یک سرویس کامل تجربه ابتدا با یک لبخند سلام— من تمایلی به از ترس دولا شدن در عذرخواهی پس از شما motioned من دور به صورت “قطع” شما و هر آنچه در آن بود که شما گوش دادن به.

پس از همه مهمانان انتظار می رود به عنوان تنها که مهمانان.

در حال حاضر. همان مهمان به جز waitlist متلاطم است به پارکینگ مدیر ممکن است یا نه ممکن “به طور تصادفی” امتیوی تلفن و در پس زمینه یک دو روز کارآموز است که مصرف نوشیدنی سفارشات مانند آن را IHOP. در این سناریو خوب یک پریشان مهمان یک نعمت غیر مترقبه. اما این به ندرت احساس می کند در این مورد.

نوشیدنی مشاور لیندا سالیناس می گوید که در تعامل با مهمان, ارتباط همه چیز است. اکثر اوقات او متکی ظریف اجتماعی نشانه. “برای من متصدی دست انداختن است آب پس از سه نرم شیپور خاموشی این یک رویکرد خوب و بدون ایجاد وقفه در یک مکالمه بین دو نفر و یا کسی که با AirPods در.” با یک پس زمینه در, ناهارخوری زیبا “سکوت خدمات” مهم است سالیناس توضیح می دهد. او می گوید که در حالی که آن است که قابل قبول برای یک شام به پوشیدن بی سیم از earbuds در یک هتل و یا رستوران—در پایان کوکتل تنظیم آن نمی باشد.

در حالی که کلی ادراک بصری از کاربران این است که آنها دور و به زحمت در خیابان—شاید کمی خطرناک است اما خوب است. در یک کتابخانه در اتاق کار—احتمالا نیز خوب است. در یک نوار در یک رستوران در هر کجا که خدمات داده شده است از طریق ارتباط کلامی—اینجا جایی است که خط شروع به محو و جدید مجموعه ای از قوانین و مقررات یکی احتمالا هرگز پیش بینی توسط امیلی پست نویسنده از قوانین و مقررات در جامعه در کسب و کار در سیاست و در خانه (1922) است که حک شده ،

سرفصل در سراسر جهان باید وقایع صنعت خدمات تغذیه با استفاده از تلفن همراه کاهش ناهار خوری روند و نه به ذکر است این “من مشغول” نگرش تقویت توسط earbuds. این درست است. زیبا جنون خدمت به مهمانان در ساعات اوج توقف زمانی که یکی از طرفین در رابطه چندان توجه نمی کند. برخی از رستوران ها باید با افتخار انتقام از منع دستگاه ها همه با هم به ممنوعیت استفاده از دستگاههای الکترونیکی در حالی که سفارش در خط.

در مقاله “قوانین جدید از غذای بیرون” که در آن نویسنده اسکات DeSimon مصاحبه پیشرو سرآشپزها و رستوران در سراسر کشور با این سوال که “چه مهمانان انجام دهید که کار خود را سخت تر است؟” Poof وجود دارد آن است که دوباره: “استفاده از تلفن های خود را زمانی که آنها سفارش.”

مگر اینکه یک سکوت, دیسکو, گروه تصمیم به فرود بر استقرار کثیف martinis و پنیر هیئت مدیره و یا دو اکثریت شام که استفاده بی سیم از earbuds وجود دارد به تنهایی. از این رو نیاز به اشغال خود— بزرگ. بی سیم earbud استفاده در بین اولیه با سلام سفارش گرفتن و اقامت تا به ندرت می شود در راه آن زمانی که مهمانان نیمه برقراری ارتباط در حالی که تلاش برای انجام هر دو است که پرسنل خدمات در حال تغییر رویکرد خود را. نوک پا راه رفتن خدمات.

معرفی در دسامبر 2016 و نسخه دوم دوباره در ماه مارس 2019, AirPods تبلیغ جدید و بهبود یافته perceptiveness و توانایی واکنش نشان می دهند به کسانی که آنها را می پوشند. همچنین آگهی های H1 هدفون تراشه—و فقط به تازگی شروع در ماه اکتبر با iOS 13.2 و AirPod Pro مدل یک ویژگی به نام “اعلام پیام” که اجازه خواهد داد که کاربران برای شنیدن پیام های به عنوان آنها در آمده و پاسخ دهد.

در نیمه اول سال 2019 به تنهایی 15.9 میلیون AirPod واحد فروخته شد—و در آن مشهود است.

در بانک. در همسفری خط. در داخل و خارج از یک بارگذاری.

جاستین Litz مشتاق اپل مصرف کننده را دوست دارد راه AirPods مناسب است شوکه او نیست آنها را از دست داده در دو سال گذشته و به طور مداوم موعظه خود را راحت میکنیم. اما او متوجه قطع ارتباط در درون جامعه زمانی که مردم در حال انجام شخصی تعاملی کارهایی مانند چک کردن در فروشگاه مواد غذایی. “در هر نقطه که شما نمی خواهد با استفاده از تلفن همراه خود را, شما باید با استفاده از خود را AirPods.” Litz اجتناب از پوشیدن آنها را در ملاء عام به دلیل در دسترس نیست تصویر آن را می دهد.

صورتحساب به عنوان “جادویی تر از همیشه” “به صورت خودکار در و همیشه متصل” با “Hey Siri” دستی به احضار منابع دور و نزدیک AirPods توسط اپل اما واقعا بی سیم از earbuds در کل اضافه کردن راحتی و سرگرمی به زندگی روزمره در حالی که در همان زمان حواس پرتی. و در حالی که روند ناهار خوری با بی سیم از earbuds نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی—که خوب تا زمانی که به آن متصل می آید جدید قوانین و مقررات با توجه به تعامل با کارکنان خدمات.

“سلام. من قصد دارم برای ایجاد نظم برای رفتن و من کهنه و قدیمی در حالی که من صبر” کت و شلوار خاکستری بالا دو دکمه unfastened گفت: چند دقیقه بعد از ما تعامل است.

مشاهده شد که خیلی سخته ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im