بی سیم مبتکر زرگر برنده مارکونی جایزه


اهدا خواهد شد پول را به صندوق tech, تنوع, طرح

دکتر آندریا زرگر که کار پیشگام در ارتباطات بی سیم و مهندسی کمک کرده است حداکثر رساندن ظرفیت در بخش تقاضا در عصر COVID-19 برنده 2020 مارکونی جایزه اول زن برای دریافت این جایزه در آن سابقه 45 سال با توجه به مارکونی جامعه است. “زرگر بوده است خرد سیلیکون سقف مهندسی در دهه های اخیر گفت:” این گروه است.

“آندره فعال میلیاردها مصرف کنندگان در سراسر جهان برای لذت بردن از سریع و قابل اعتماد خدمات بی سیم و همچنین به عنوان برنامه های کاربردی مانند جریان ویدئو و خودمختار وسایل نقلیه است که نیاز به ثبات عملکرد شبکه” گفت: Vint سرف صندلی از مارکونی جامعه در اعلام جایزه.

او برنده جایزه تطبیقی مدولاسیون در مخابرات بی سیم است که اساسا مطابق داده های سرعت با ظرفیت کانال را پشتیبانی می کند در هر زمان داده شده است که نوسان بر اساس چیزهایی مانند راه رفتن به جای ایستاده و یا اینکه در داخل و نه در خارج از ساختمان. زرگر با کمک شبکه desitners مسابقه سرعت. در هنگام ارسال داده در یک سرعت ثابت در طول این flucutations صفحه نمایش می تواند به توقف و خواستار رها کردن.

با توجه به جامعه همه Wi-FI و شبکه های تلفن همراه استفاده از مدولاسیون تطبیقی تکنیک های به حداکثر رساندن سرعت و عملکرد. “این کار هرگز مهم تر بوده است, به عنوان شبکه می شود راه نجات ما برای کار, خرید, اجتماعی و فرهنگی” (در طول همه گیر) در جامعه گفت.

“افتخار است به خصوص معنی دار به من در این لحظه در زمان هنگامی که ما اطلاعات و ارتباطات فن آوری را قادر می سازد دانشگاه های ما شرکت ها و کل اجتماعی اکوسیستم به تابع در یک ناگهان همه جهان و همچنین خواستار توجه به اهمیت حیاتی دیجیتال شمول است. ارزش اتصال نمی تواند بیشتر آشکار گفت:” زرگر.

زرگر اهدای 100 ، 000 $مارکونی جایزه به مارکونی جامعه به وقف تکنولوژی و تنوع طرح.

زرگر مسلما تا به حال پس زمینه ایده آل برای استفاده از هر دو اصول مهندسی و تفکر خلاق به عنوان دختر یک مهندس مکانیک و یک کاریکاتوریست/طراح برای یاد Rocky and Bullwinkle نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>