WISPA قرار می دهد قیمت در FCC اتصال تعهد

WISPA که نشان دهنده بی سیم ارائه دهندگان خدمات اینترنت با برآورد چقدر هزینه شده است اعضای آن برای حفظ آمریکایی ها متصل طول عمر FCC-باعث تعهد داوطلبانه است که آنها این کار را در طول بیماری همه گیر.

بیش از 750 Isp ها توافق برای قطع کردن مشتریان برای عدم پرداخت هزینه به صرف هزینه های اواخر و به ارائه نقاط فای رایگان به هر کسی که آنها مورد نیاز است.

FCC را Pai: کنگره نیاز دارد را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد

که WISPA حسابداری می آید به عنوان کنگره به فکر جبران Isp ها برای حفظ آمریکایی ها متصل فراتر از 30 ژوئن تعهد پایان تاریخ چیزی FCC رئیس Ajit Pai تحسین و می گوید: FCC را با کنگره در چنین ابتکار عمل. او همچنین خواسته Isp ها به ادامه حفظ nonpayers در زیر رول گذشته که تاریخ از طریق معوق برنامه پرداخت.

در واقع آن را به FCC رسیده است که به WISPA به گرفتن احساس برای چه مقدار از آن هزینه می شد با توجه به یک منبع.

Pai گفت سنا در نظارت شنیدن این هفته که کنگره باید این فرصت را به “ارائه بودجه در ماه جولای برای کمک به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها همچنان دسترسی به پهن باند و تلفن خدمات است.”

با توجه به WISPA که آرای اعضای آن در ژوئن 23, متوسط هزینه شد بیش از 30 ، 000 $در هر اپراتور است.

که بر اساس به طور متوسط زیر تعداد 1500. هزینه های شکست در این راه: $25,000 به دلیل عدم پرداخت هزینه پوشش; $3,200 در چشم پوشی از هزینه های اواخر و $4,500 در فای رایگان.

در حالی که اتصال تعهد از لحاظ فنی به پایان می رسد 30 ژوئن یک WISPA سخنگو گفت: اعضای خود را که متصل هستند به جوامع محلی را در تصمیم گیری در مورد پایه و اساس را با یک چشم به سمت گمراهان در کنار تحمل و نگه داشتن مردم در ارتباط است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>