با رزرو هتل در سقوط آزاد به عنوان coronavirus گسترش شرکت ها سعی کنید به کاهش فاجعه

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

پس از اولین coronavirus مورد کشف شد در تنسی کمتر از دو هفته پیش رزرو هتل در سراسر کشور کاهش یافت.

در نشویل مرکز شهر اشغال هتل به کمتر از 10 درصد برای اولین بار. در ممفیس, هتل ها را دیده اند و رزرو با کاهش حدود 75 درصد در کمتر از یک هفته. در Knoxville, پنج رویداد مهم, لغو باید خالی هتل ها و هزینه های این شهرستان حدود 24 میلیون دلار درآمد.

“ما دیده ایم سنبله بزرگ در مردمی لغو که فوق العاده بوده است” گفت: Rob Mortensen, مدیر عامل شرکت تنسی مهمان نوازی و گردشگری انجمن. “آن را که تمدید کردن ماه به ما در کنفرانس ها و رویدادهای مختلف است که لغو شده است. مردمی امیدوار هستند این است که در کوتاه مدت چیزی. آنها در صبر و انتظار mode.”

با هیچ نشانه ای روشن از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش خواهد کرد و گردشگری با خیال راحت می توانید رزومه شرکت هتل در سمت چپ تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند خود را حفظ و باز کردن درب. در ضمن هتل کارکنان در حال تماشای ساعت و حقوق دریافت کاهش داد.

“بسیاری از مردمی که کار در هتل در حال چک چک و واقعا این چالش گفت:” مورتنسن. “هدف ما این است که مطمئن است که ما به دنبال حفظ آن مردمی شناور است.”

مورتنسن گفت دفتر او در حال حاضر در تماس با دولت و دولت فدرال سعی کنید برای پیدا کردن راه حل که به کمک مالی به شرکت ها و به طور مستقیم به کارگران نهفته به عنوان صنعت به نظر می رسد به ناپدید می شوند را زیر پای خود.

‘یک تصمیم دشوار’

از بعد از ظهر چهارشنبه در هتل ها در ممفیس Nashville و Knoxville گفت: گردشگری مقامات آنها امیدوار به باز باقی می ماند حتی به عنوان همتایان خود در سایر شهرستانها در حال اجرای موقت تعطیل.

“ما در یک زمان بی سابقه گفت:” بوچ Spyridon مدیر عامل شرکت نشویل Convention & Visitors Corp. “ما ساخته شده است با موفقیت برای ما لذت بردن از به عنوان یک جامعه و ما به عنوان یک جامعه است. این یک زمان بحرانی برای مراقبت از جامعه ما است.”

مهم نیست که چه فردی هتل ها تصمیم می گیرید که آیا برای باز باقی می ماند این است که پیچیده ریاضی برای حل مشکل گفت: مهمان نوازی مشاور چاک Pinkowski.

“اگر شما در یک مقصد بازار مانند یک اقیانوس بازار و کسب و کار خود را کاملا خشک می کند و آن را از هر احساس به ماندن باز ؟ من نمی دانم” Pinkowski گفت.

حتی اگر تنها بخشی از یک هتل باز می ماند ، کاهش هزینه عملیات و کوچکتر کارکنان هنوز هم می تواند دندانه دار کردن هزینه های عمده برای یک هتل. اما بسته شدن همراه با هزینه بیش از حد.

“اگر شما آن وجود دارد چیزهایی که شما رو در نظر بگیرید مثل شما در حال رفتن به مجبور به استخدام یک شرکت امنیتی به نگاه پس از آن” Pinkowski گفت. “هزینه یک شرکت امنیتی ممکن است بیش از هزینه از حداقل کارکنان به باز بماند. و اگر شما آن را تعطیل چه آسیب پذیری خود را به ممکن است جرم و جنایت و بدتر از تسهیلات خود را? خاموش کردن آن آسان است را به تصمیم گیری.”

هتل های زنجیره ای بستگی دارد می توانید مشاوره از صاحبان شرکت های بزرگ برای کمک به تصمیم گیری در آن اما Pinkowski گفت: او به ویژه نگران شرکت های کوچک که تنها کار چند خواص. آنها در این تنهایی.

“اگر شما صاحب یک ملک کوچک و شاید شما یکی یا چند یا سه خواص که یک تصمیم دشوار,” Pinkowski گفت. “شما کاملا قطع تمام درآمد خود را (اگر شما تعطیل).

“اگر شما می توانید کار بر روی یک حداقل یا وادار سازد و اساس شما حداقل در برخی از مقدار از درآمد را برای پوشش برخی از هزینه های است که بهتر از قطع تمام درآمد خود را اما هنوز هم برخی از هزینه های شما رو پرداخت کنم ؟ که تجزیه و تحلیل شما بهتر نگاه سخت در.”

نگاهی به آینده

در ممفیس گردشگری, مدیر عامل شرکت کوین کین گفت که او در حال صحبت کردن با هتل رهبران صنعت در هر روز است.

“اشغال انداختن است به شدت به شدت به سرعت” کین گفت. “تماس در حال تغییر به بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد با پتانسیل جابه جایی کارکنان در مقیاس انبوه در صنعت مهمان نوازی. آن را اجرا حیطه از نگرانی برای کارکنان به کسب و کار خود را. آن را فقط در هر موضوع شما می توانید تصور کنید.”

آن را بیش از حد به زودی برای پیش بینی کامل هزینه های مالی به هتل و مهمان نوازی کارکنان.

در طرف دیگر از دولت ناکسویل نیز وضعیتی وخیم.

“ما در حال کار دست در دست با خواص ما” گفت: کیم Bumpas مدیر عامل شرکت بازدید ناکسویل. “آنها با تجربه از دست دادن عظیم … ما در حال طرح ریزی 60 درصد رکود در ماه مارس و آوریل هنگامی که جمع آوری می کنیم که داده ها که هنوز در دسترس نیست. ما در مرکز شهر, خواص رفت از بسیار سالم occupancies به تقریبا هیچ چیز برای ماه مارس و آوریل است.”

هنوز خسارت مالی شده است بیشتر کنترل می شود چرا که این شهر به طور قابل توجهی کوچکتر موجودی از هتل ها از هر دو نشویل و ممفیس Bumpas اضافه شده است.

بازدید ناکسویل کار کرده است با مرکز کنوانسیون و هتل ها محلی برای reschedule به عنوان بسیاری از شهرستان های این رویداد بزرگ به عنوان امکان پذیر است و قرار دادن یک توقف به از دست دادن مالی.

در حالی که پنج رویدادهای لغو شده است — از جمله کلیسای خدا Winterfest یک رویداد سراسر شهر بود که نشان دهنده بزرگترین از دست دادن حدود 20 نفر دیگر شده است موکول ابتدا در اواخر ماه مه صرفه جویی در این شهر به طور بالقوه از دست دادن یکی دیگر از 24 میلیون دلار Bumpas گفت.

دزیره Stennett را پوشش می دهد توسعه اقتصادی و کسب و کار در حوزه تجاری تجدید نظر شود. او را می توان در رسید [email protected], 901-529-2738 و یا در توییتر @desi_stennett.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>