با اجرای بازگشایی دستورالعمل های رژیم صهیونیستی است. بیل لی سیاهی اعتماد و ایمان ” در ایالت تنسی

با وجود که قبلا در حال حرکت به حکم اقامت در خانه سفارش هنگامی که داده ها نشان داد بسیاری از Tennesseans کاهش به دنبال اولیه خود را درخواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی تصریح کرد دوشنبه که او اعتماد صاحبان کسب و کار و مشتریان در دولت خواهد شد به طور داوطلبانه مطابق با مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی.

“من شروع نمی کنند با این فرض که تنسی صاحبان کسب و کار در حال رفتن به انجام چیزی اشتباه,” لی گفت: در طول روزانه خود را coronavirus جلسه. “من اعتماد و ایمان مردم تنسی است. آنها انجام داده اند دقیقا آنچه ما خواسته اند آنها را به انجام همین دلیل است که ما در این موقعیت امروز.”

روز دوشنبه رستوران ها در سراسر ایالت تنسی — به جز کسانی که در برخی از دولت بزرگترین شهرستان, که در حال تنظیم خود را بازگشایی جدول زمانی — اجازه داده شد به سر ناهار خوردن در خدمات.

دولت خواسته است که رستوران حد ظرفیت به 50% — به عنوان مورد با فروشگاه های خرده فروشی است که مجاز به بازگشایی یکشنبه — همراه با زیر پیشنهاد دستورالعمل.

لی خواستار آن “تنسی تعهد” است و گفت: کسب و کار می تواند اطلاع رسانی به مراجعان آنها متعهد به پیروی از معیارهای مشخص شده در تعهد مانند کارکنان با پوشیدن ماسک فاصله از صندلی و تمیز کردن جلوی خانه سطوح.

Gillum فرگوسن سخنگوی والی گفت: به بهترین دانش خود دولت ایجاد نمی هیچ ساز و کاری برای کسب و کار در واقع به نشانه تعهد. بلکه آنها به سادگی می توانید بگویید که آنها در حال پیروی از قوانین.

در ماه مارس Lee در ابتدا با صدور یک فرمان اجرایی گفت که Tennesseans بودند خواست به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری کسب و کار. اما روز بعد از سفارش به اثر رفت Lee اعلام کرد او در اصلاح آن را به می گویند دولت به ساکنان مورد نیاز مطابق با سفارش.

لی گفت: او تنها پس از سفر و تلفن همراه داده ها شروع به نشان می دهد مردم در سفر دولت بیشتر و ماندن در خانه.

در اخیر اجرایی جهت اصلاح که اجازه می دهد تا رستوران به کار با شام خوردن در خدمات این هفته لی گفت که اگر یک کسب و کار “کار نمی کند و در شیوه ای امن” او یا دیگر مقامات دولت “ممکن است مسئله اضافی ایمنی و بهداشت سفارشات ممکن است مناسب تحت شرایط است.”

لی کاهش یافته است به شرح دوشنبه در چه نوع از اقدام دولت ممکن است و در چه نقطه آنها عمل می کند اگر کسب و کار را انتخاب کنید مطابق با دستورالعمل.

او گفت که بهداشت عمومی ادارات “باید قدرت به توصیه” به رستوران.

“اگر ما می دانیم که وجود دارد این است که بد اپراتور وجود دارد ما قطعا می خواهید برای کار با آن رستوران به آنها را به بازگشت به جایی که آنها در حال ایجاد یک محیط امن” لی گفت.

او گفت: مشتریان خواهد شد را انتخاب کنید به بازدید از یک رستوران که در آن دولت را بهترین شیوه برای بهداشت نیست به دنبال داشت.

فشرده اینکه او را دوباره پیاده سازی محدودیت برای بستن کسب و کار خاص اگر بهداشت عمومی نتایج رنج می برند Lee نکرد ،

“با توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد هیچ چیز را از روی میز” لی گفت. “هرگز شده است.”

فرماندار گفت که انتشار جزئیات اواخر این هفته در ورزشگاه و بازگشایی کلیساها.

این معلوم نیست که آیا هر دولت محدودیت در کسب و کار و یا تجمعات خود باقی خواهد ماند اما پس از لی اقامت در خانه سفارش منقضی می شود در روز پنج شنبه.

لی گفته است او نمی خواهد گسترش نظم و امیدوار است که اکثر کسب و کار می تواند بازگشایی 1 مه.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>