با هیچ فرد کلاس های مدارس پزشکی محوری برای پزشکی از راه دور در طول COVID-19

اگر آن را یک مدرسه عادی سال واندربیلت دانشجویان پزشکی Thomas روز و Tita پنا خواهد بود صرف وقت خود را در سایه درخت درمانگاه ارائه مراقبت های پزشکی رایگان برای نشویل را ایجاد.

Coronavirus اما اتحادش را تغییر همه که.

دو مدیران اجرایی درمانگاه و دانشجویان سال سوم در حال حاضر نقل مکان کرد و درمانگاه به صورت کاملا آنلاین ارائه پزشکی از راه دور به خاطر آنها نباید از نظر جسمی ارتباط برقرار کردن با بیماران.

“هدف اصلی ما این است که همچنان به ارائه منابع است که ما شده اند در تمام طول سال” پنیا گفت.

سوم-سال دانش آموزان به طور معمول تمرکز زیادی بر روی مستقيم مراقبت از بیماران بعد گفت. این است چگونه آنها را آموزش خود را به عمل در راه خود را به تبدیل شدن به یک دکتر.

در Vanderbilt دانشکده پزشکی و دانشجویان حذف شده اند از کار در بیمارستان, دکتر گفت: دونالد بردی ارشد کاردانی دین. تمام کلاس ها منتقل شده اند حاضر و حتی ایجاد یک بیماری همه گیر و البته در پاسخ به COVID-19.

در دانشگاه تنسی مرکز علوم بهداشت کلاس نیز منتقل شده آنلاین. دانش آموزان دیگر مشغول به کار در درمانگاه و یا بیمارستان و کلاس ها باید متمرکز بر مدیریت بحران گفت: دکتر اسکات Strome اجرایی, مدیر دانشکده پزشکی.

دانش آموزان به نوبه خود به داوطلب

Vanderbilt و UTHSC قرار دارد در دو تا از مناطق با بیشترین موارد COVID-19 در تنسی: Nashville و ممفیس.

دانش آموزان آغاز شده و داوطلب, تلاش برای مطمئن شوید که آنها هنوز هم درگیر است. Catie Havemann سوم-سال دانشجویی در دانشگاه وندربیلت که یکی از دانش آموزان که در پشت این پروژه ها در نشویل.

از سازماندهی نگهداری از کودکان برای مراقبت های بهداشتی کارگران به کار در یک COVID-19 تدریس خصوصی در خانه های اجرا شده توسط مرکز سم برای کمک به پاسخ به سوالات از واندربیلت دانش آموزان در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به.

“برای بسیاری از دانش آموزان این نوع کار آنها را نگه می دارد متصل به خود را هدف … و آن را نگه می دارد که در ارتباط با بیماران است که مردم واقعا ارزش” Havemann گفت.

تلاش های داوطلب شامل کار با مترو نشویل در بخش بهداشت و درمان به ردیابی که در آن ویروس در حال گسترش است و کار با بیماران از طریق پزشکی از راه دور کمک به آنها در درک چگونگی ملاقات خود را اتفاق می افتد در حال حاضر که آنها نمی گیرد ،

“بسیاری از دانش آموزان ما فقط می خواستم به انجام کاری مفید برای کمک به” Havemann گفت. “اگر آن را ممکن است راست, در حال حاضر, من می خواهم هنوز هم می شود کار در بیمارستان به دلیل من فکر می کنم ما باید یک تعهد به بیماران ما و جامعه ما است.”

Strome گفت: UT دانش آموزان کار کرده اند در این درایو از طریق COVID-19 تست در محل و همچنین شرکت در درایوهای مواد غذایی و یادگیری چگونه یک بیمارستان صحرایی تنظیم شده است. آن دست در کار است که نمی خواهد آنها را دریافت خواهید کرد بدون این بیماری همه گیر.

“هر چیزی که ما انجام می دهیم ما در مورد آن فکر می کنم در شرایط از آنچه که ما می توانید انجام دهید آن را به یک تعلیم لحظه” Strome گفت.

مدارس سراسر کشور از جمله دانشگاه تنسی ناکسویل; Middle Tennessee State University; دانشگاه ایالتی تنسی و دانشگاه ممفیس را سخت تن به تن برای کمک به ایجاد 3D-چاپ تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. مدارس آغاز شده و با ساخت هدبند که خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد سپر چهره برای استفاده از زمانی که درمان بیماران.

دوره های بیماری های همه گیر و بحران

Vanderbilt ایجاد کرده است البته برای دوم و سوم سال دانش آموزان برای یادگیری در مورد مدیریت یک بیماری همه گیر اما همچنین در مورد “چگونه همه گیر در واقع بر تار و پود جامعه” بردی گفت.

“وجود دارد هیچ یک دانشجوی پزشکی در کشور وجود دارد و هیچ پزشکی در جهان وجود دارد در جهان است که تا کنون زندگی می کردند از طریق این قبل از” بردی گفت. “گذشته همه گیر بودن 1918 به این درجه وجود دارد هیچ کس زنده که از طریق این. پس چگونه شما آنها را به مقابله با عدم اطمینان؟”

‘چیزی است که ما می خواستیم به انجام’

روز و پنا گفت مهم است برای آنها را به ادامه ارائه مراقبت در درمانگاه.

“در ابتدایی ترین آن ما را به پزشکی برای مراقبت از مردم” بعد گفت:.

در حالی که دانشجویان پزشکی مجاز به تماس فیزیکی با بیماران خود آنها بدست خلاق است. سایه درخت درمانگاه در حال حاضر ملاقات با بیماران آنلاین فراهم می کند و تماس رایگان پزشکی وانت.

“به عنوان چشم انداز تغییر است که بسیار آن را می توانید احساس می کنید خسته کننده به نشستن در حاشیه” روز گفت.

“این نه تنها وظیفه ما اما چیزی که ما می خواستیم به انجام” پنیا گفت.

بردی گفت: Vanderbilt است که به دنبال در همه گیر به عنوان یک فرصت آموزشی برای دانش آموزانی که به زودی وارد رشته پزشکی.

“ما یک فرصت منحصر به فرد برای آموزش نسل بعدی از پزشکان که در حال دانشجویان پزشکی که در حال فارغ التحصیلی در این سال و … در حال رفتن به پزشکان برای تنسی و برای بقیه کشور برای سال 2030 و حتی به 2050,” بردی گفت. “بعید است که این خواهد بود که آخرین بار بیماری عمده یا اصلی وضعیت سلامت است که آنها در حال رفتن به مجبور به مقابله با. ما نیاز به آموزش آنها را چگونه به فکر می کنم در مورد موقعیت های شبیه به این.”

ایمیل مونیکا Kast در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast. اگر شما لذت بردن از مونیکا, پوشش, پشتیبانی, قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>