هنگامی که جین-کلمن Cottone سنگ او شش روز مادر به خواب ذهن او دور از او ،

اولین بار, مامان و Nashville بومی بیشتر وقت خود را صرف این روزها رفتن به پزشکان ملاقات گرفتن پیاده روی انجام لباس های شسته شده و گرفتن برخی از بسته چشم مادر می تواند خواب برای سه یا چهار ساعت در امتداد. در حالی که همه او گاهی اوقات نگاهها در آخرین تحولات در دولت.

زمانی که رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد در اوایل ژانویه او با امضای یک فرمان اجرایی به ارائه 12 هفته از مرخصی خانواده به تنسی 38,000 مجریه کارکنان از جمله Cottone او وجد آمدیم.

“از آن ساخته شده من احساس می کنم خیلی خوشحال زمانی که او اعلام کرد که به خاطر آن احساس مانند دولت شد و با اذعان به تلاش و سعی کنید برای حفظ و پاداش کارگران با خانواده” Cottone, 31, گفت Tennessean.

هفته گذشته دولت یک بار دیگر در ذهن او اما این بار پس از فرماندار معکوس و البته گفت که او با عقب کشیدن خود را اجرایی به منظور حمایت از دنبال کردن سیاست تغییر از طریق قانون.

لی تغییر در میان هزینه نگرانی از قانونگذاران

لی برگشت آمد در میان نگرانی های مالی پیامدهای سیاست تغییر یک نقطه برجسته در هفته گذشته زمانی که سناتور فشرده مقامات دولت در مورد این مسئله.

Cottone است که در دولت کار می کرد پس از سال 2016 احساس اجازه پایین و نا امید.

“هنگامی که آن را پاره پاره و دور آن یک ناامیدی بزرگ است,” او گفت:.

چرا که Cottone برنامه ریزی شده بود در استفاده از این فرماندار پیشنهاد خانواده ترک سیاست تغییر دهید.

قبل از رفتن به مرخصی برای تولد پسرش مقامات دولتی گفته Cottone زمانی که سیاست جدید رفت به اثر در تاریخ 1 مارس این امر به درخواست هر یک از کارکنان در حال حاضر در مرخصی.

روز پس از زایمان Cottone دریافت یک ایمیل از یک مدیر اشاره کرد: “اگر شما هنوز هم غایب آمده مارس 1st, شما خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت ترک تا 12 هفته منهای زمان خود را FMLA آغاز شد.”

با که در ذهن Cottone به تازگی با تاخیر ثبت نام پسرش در مراقبت از کودک تا زمانی که ممکن است فکر او می خواهد باقی می ماند در ترک تا پس از آن. در حال حاضر آن را خیلی دیر برای ثبت نام پسرش در اوایل به دلیل تغییر در رویکرد اتخاذ ترک سیاست.

اما همه چیز تغییر هفته گذشته است.

او را تلخ و یا عصبانی. او شغل خود را دوست دارد و راضی است با او به عنوان یک کار تاریخی حفظ متخصص در تنسی تاریخی کمیسیون.

در عوض او نا امید شده است به نمایندگی از کارکنان دولت که ممکن است بیشتر در شرایط وخیم به عنوان یک نتیجه از آخرین تحولات. Cottone گفت: این تصمیم را نه از نظر مالی خراب کردن خانواده او در بخشی به دلیل او تا به دو درآمد خانوار.

بحرانی خانواده ترک است “اجرا شده به طور دائم’

پس از فرماندار اعلام کرد تصمیم خود را در روز پنج شنبه کارکنان دولت دریافت یک ایمیل از دپارتمان منابع انسانی کمیسر خوان ویلیامز اطلاع رسانی به آنها را تغییر دهید.

“ما درک می کنیم که این تغییر ممکن است بر کارکنان در این میان برنامه ریزی برای آینده وقایع زندگی; اما, این مهم است برای اطمینان حاصل شود که مرخصی خانواده اجرا شده است به طور دائم به طوری که از آن خواهد شد در نظر گرفته شده ماندگاری اثر مثبت برای کارکنان دولت و خانواده های آنها” ویلیامز گفت.

و در حالی که ایمیل سعی در کاستن ترس در میان کارمندان دولت بسیار نامشخص باقی مانده است یک نقطه اذعان کرد قانونی رهبران.

در روز پنج شنبه مجلس کامرون سکستون R-Crossville, گفت: آن را “سخت به می گویند:” آیا خانواده ترک قانون را به تغییرات قابل توجه نسبت به فرماندار پیشنهاد اولیه.

“این است که فرماندار این لایحه گفت:” با توجه به لی دولت تصمیم خواهد گرفت که چه جهت با قانون. “چه کسی می داند که در این نقطه که در آن به پایان خواهد رسید.”

رهبر جناح اکثریت مجلس ویلیام Lamberth R-پورتلند گفت: در حالی که نسخه نهایی این پیشنهاد ممکن است دقیقا شبیه لی اولیه طرح, ایده نیاز به رفتن را از طریق روند قانونی.

“این مهم است که با هر طرح بزرگ” او گفت:.

در نهایت Cottone نگران است تغییر مسیر می تواند رستاخیز تغییر سیاست که او مانند فرماندار می گوید کمک به جذب کارکنان جوان به کار برای دولت است.

“من شک و تردید هستم که مجلس قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق در این لایحه” او گفت:.

Cottone است به تنهایی در او شک و تردید.

حتی سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج دامن زده حدس و گمان در مورد این لایحه چشم انداز هفته گذشته هنگامی که او به خبرنگاران گفت: “وجود دارد همیشه یک شانس صورتحساب دریافت نمی گذشت.”

او افزود: “من فکر می کنم این چیزی است که ما در حال رفتن به محل کار با فرماندار…ما در حال رفتن به سعی کنید به آمده به نوعی از مسکن.”

Cottone گفت: او حتی حاضر به قبول برخی از نوع مدرج پشت نسخه از سیاست.

“این ممکن است در نهایت گرفتن اصلاح شده و شاید نه گفت:” رهبر اکثریت سنا Jack Johnson, R-فرانکلین. “من فکر می کنم وجود دارد یک شانس خوب ما پاس چیزی برای ارائه برخی از درجه ای از پرداخت را ترک کنند.”

در حال حاضر Cottone است از چپ به تماشای اخبار و امید مجلس خواهد شد ثبت نام در جدید ترک, سیاست, همه در حالی که مراقبت از او ،

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در jebert@tennessean.com یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im