با Hairy 2020 Mastersons هیچ وقت برای عشق آهنگ

آن را صبح روز بعد از شهر Austin اعلام کامل لغو SXSW festival زمانی که کریس Masterson و النور Whitmore در تلفن از شهر نیویورک است. روز قبل نیز مشخص شده و تاریخ انتشار برای آلبوم جدید هیچ وقت برای آهنگ عشقو آنها می خواهم به بازی یک فرفره در بروکلین.

این بدان معناست که این دو – موسیقی و زناشویی همکاران – را مجبور به تغییر برنامه های خود را همراه با صدها نفر از هزاران نفر در سراسر جهان که مجموعه ای همگرا در پایتخت است. اما آنها هنوز هم طرح ساخت بازحمت حرکت کردن پشت دولت خانه خود را برای یک سری از مباحث مربوط, روز, احزاب و ذخیره رکورد اجرای برنامه.

“ما در حال اجازه دادن به یک کل شبه آنفولانزا جلوگیری از جشنواره موسیقی فجر!” Masterson می گوید. “امنیت عمومی است و یک نگرانی بزرگ است و شما نمی خواهید به عمل بیش از حد خوشحال به خاطر مردم رنج می برند اما…نیست بازار مال فروشان در رفتن وجود دارد در هوستون ؟ فراموش کلاه کابوی محافظت از مردم از coronavirus?”

“باشگاه هنوز هم می خواهید به نشان می دهد برای رفتن – که درآمد برای آنها” Whitmore می افزاید. “این یک فاجعه است. اما من احساس چیزهایی که هنوز هم در آنها فقط کمی کوچکتر است.”

هوستون را به دیدن بسیاری از زن و شوهر بیش از چند ماه آینده با یک در فروشگاه کاکتوس موسیقی headlining نشان می دهد در کثیف اردک و سپس باز کردن شکاف برای Jayhawks.

هیچ وقت برای آهنگ عشق است country/folk/سنگ جفت چهارم آلبوم به عنوان Mastersons (آنها همچنین باید به طور منظم فرفره در استیو Earle گروه آمیلیا). آن تولید شد توسط تیرانداز جنینگز و ثبت در لا افسانه ای صدای شهر Studios – فقط ده دقیقه از جایی که این زوج در حال حاضر زندگی می کند.

و خواننده/گیتاریست هر دو جدی در مورد احساسات پشت عنوان آهنگ. آنها را که در این زمان از, سیاسی, اجتماعی و زیست محیطی تحول نیز فرسوده عبارت “ما بیشتر تقسیم از همیشه” در واقع ممکن است درست باشد. اما پیدایش این آهنگ در واقع از آمد و حتی بیشتر نیز فرسوده موسیقی کشور کلیشه است.

“ما رانندگی و گوش دادن به یک آهنگ جدید در رادیو و آن کسی زوزه در مورد ویسکی. و من گفتم: “اگر من با شنیدن آهنگ دیگری در مورد ویسکی, من قصد دارم به زخم زدن خودم!” Whitmore به یاد. “کریس گفت:” این نوع از سخت اما ما می توانیم با آن است.’ زیادی وجود دارد که در جهان با سیاست و همه چیز ما می دانستیم که ما می رویم به نوشتن آهنگ های بیشتری در مورد آن است.”

جالب اینجاست که نتیجه نهایی این است که نوع a love song — البته به معنای یک بیت زبان در گونه. اما آنچه Mastersons فکر نمی کنم خنده دار است که یک تغییر قابل توجه و دور از همدلی و مهربانی در زندگی روزمره است.

“مردم هستند که معنی این روزها و آن را کمک نمی کند که فرد در بالای دولت ما بدترین است” Whitmore همچنان ادامه دارد. “و آن را به سمت چپ بیش از حد آنها نمی توانند با هم دریافت کنید. تمام برنی Bros در حال معنی به میانه. و مردم تصمیم گیری مبتنی بر ترس, این چیزی است که من فکر کردم زمانی که من رای دادند در مقدماتی.”

Donald Trump and whiskey inspired the title track on No Time For Love Songs.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ویسکی با الهام از عنوان آهنگ در هیچ زمان آهنگ عشق.

Photo by Curtis Wayne میلارد/حسن نیت ارائه میدهد از خانه قرمز رکورد

برای Masterson قرار می دهد مقدار زیادی از سرزنش در رسانه های اجتماعی. “مردم استفاده می شود قادر به مخالف رفتن پشت پرده و رای بیرون آمده و هنوز هم مناسب و معقول مردم به یکدیگر در جامعه خود,” او می گوید. “در حال حاضر مردم به نشستن پشت کامپیوتر و نوع کارها به مردم است که آنها را هرگز در فرد می گویند. یک عدم نجابت و مهربانی و همدلی که در ذهن ما زمانی که ما نوشت: این آهنگ ها.”

که آموزش تفکر بافت به آهنگ های دیگر مانند “افسون,” “چشمان باز” و “غرور و افتخار از ستمکاران.” دیگر موضوع مورد بررسی در این آهنگ بیشتر خوانده شده توسط Whitmore در بالا صدای واضح که به ارمغان می آورد به ذهن جودی کالینز است که از دست دادن عزیزان در “دایره خورشید” “خط نقره ای” و “آخر خنده.”

که آخرین آهنگ شاید نزدیک به این زوج نوشته شده در ادای احترام به دوست خود, Chris پورتر. افزایش آلاباما بر اساس خواننده/ترانه سرا – همراه با یک عضو از گروه خود – شد کشته در تصادف خودرو در سال 2016 زمانی که 18-ویلر را شخم پشت پورتر تور اتوبوس بود که پس از آن در ترافیک گیر کرده.

در واقع Mastersons فکر خیلی از پورتر که آنها همچنان به دیدن او اغلب در یک سطح اجتماعی پس از پورتر و Whitmore خواهر شکست خود را در رابطه عاشقانه.

فقط به عنوان رله در شعر آنها به یاد داشته باشید آخرین باری که صرف با پورتر نشسته در خارج از خانه خود را, شراب نوشیدن و صحبت کردن به شب.

به عنوان پورتر سنگین سیگاری Masterson می خندد در حافظه بعد از تمیز کردن زیرسیگاری که “شبیه یک جوجه تیغی” با توجه به این مقدار سیگار خاکستر و ته آن موجود است.

“این یک راه برای ما برای بزرگداشت دوست ما و جشن خود را حس شوخ طبعی” Whitmore توضیح می دهد. “او درست قبل از انتخابات. و پس از آن مانند یک زمان سخت برای من به عنوان یک زن. و ما فقط فکر می کردم از او و چگونه حس خود را از طنز به ما کمک کرد از طریق بار. ما می خواهم جوک در مورد چگونه او واکنش نشان می دهند به همه چیز.”

زن و شوهر هر دو باید تگزاس ریشه با Whitmore متولد در فورت ورث و مطرح در دنتون. و در حالی که Masterson در اصل از لوئیزیانا زندگی می کردند در هوستون حومه Kingwood از سن 3 تا 17.

او بدیهی است که فوق العاده سرد پدر و مادر او را به گالری های هنری در مونترو و کنسرت در کثیف, اردک شیر سرخ و اندرسون عادلانه است. نیز وجود دارد خواهد بود سفرهای خانوادگی به دیدن بلوز هنرمندان مانند آلبرت Collins, جانی Copeland و کلارنس “Gatemouth” قهوه ای در راکفلر است.

“من برای دیدار با جانی زمستان وجود دارد زمانی که من هشت!” Masterson به یاد. زمانی که او شروع به نواختن علنا به عنوان یک نوجوان او اضافه کرد: محل متوقف می شود مانند افسانه های ماهواره ای سالن و بن تن اتاق به مدار است.

“هنگامی که شما به مردم بگویید شما از تگزاس, آنها می گویند,” اوه, Austin سرد است.’ اما من دوست دارم هوستون. من نمی تواند نوازنده من امروز اگر نیست آن را برای این شهر است.” در واقع زن و شوهر خود را برای اولین بار در فروشگاه کاکتوس در سال 2012 Masterson می گوید و او را به خصوص به دنبال به جلو به این دیدار است.

“برگزاری یک کپی از خود وینیل در ثبت فروشگاه شما بزرگ خرید و سوابق در” او می گوید. “آن را دریافت نمی کند سردتر از آن است.”

این Mastersons بازی در 7:30 بعد از ظهر, مارس 24 در کثیف, اردک 2425 نورفولک. برای اطلاعات تماس 713-528-5999 و یا بازدید McGonigels.com. $25-$28. آنها باید عملکرد و امضای قرارداد در 3 ساعت 22 مارس در کاکتوس آهنگ 2110 پورتسموث. برای اطلاعات تماس 713-526-9272 و یا بازدید CactusMusicTX.com. رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>