زنان کمتر و underpaid در Knox County, قانون بخش | ویکتور اش

نظر

این Knox County, قانون بخش به ریاست جوانه آرمسترانگ ضعیف ضبط از استخدام زنان به عنوان وکیل و پرداخت آنها را نسبتا.

از 10 وکلای مدافع در این بخش تمام اما یک مرد هستند. آرمسترانگ است پرداخت بیش از $180,500 یک سال و دیوید Buuck باعث می شود بیش از $162,800 به عنوان دوم-پرداخت بالاترین وکیل. او شروع به ساخت آرمسترانگ حقوق و دستمزد با شروع سپتامبر. 1 زمانی که او می شود قانون مدیر.

یک زن است Amanda مورس که شروع به کار آوریل 8, 2013 و پرداخت می شود $89,163 یک سال (نیمی از حقوق و دستمزد آرمسترانگ) که باعث می شود او دوم-کمترین وکیل پرداخت می شود.

واضح است که زن وکیل نمی کرایه خوبی در Knox County, قانون بخش از نظر تعداد و یا پرداخت. Buuck به ایران مهاجرت می گوید او تا حد زیادی اجرای این بخش از سال 2012. مورس وارد به زودی پس از آن. او نه پیشرفته در راه قابل توجه و یا پیوست شده توسط زنان دیگر — که این راه را تا 40% یا بیشتر از قانون مدارس امروز.

صدراعظم جان ویور صادر روشن و قانع کننده از نظر حفظ حقوق ساکنان تنسی دسترسی آزادانه به باز کردن پرونده از Knox County Sheriff ، او حتی اعطا هزینه وکیل. کلانتر تام Spangler به این کثیف وضعیت وی و او دریافت نمی کنند خوب مشاوره حقوقی از قانون شهرستان بخش در مورد این موضوع. امیدوارم Knox County ادامه خواهد داد به صرف دلار های مالیاتی در طولانی تجدید نظر شود.

دولت دموکرات حذف نماینده مجلس از حزب

دولت حزب دموکرات کمیته اجرایی اتحاد رای دادند 41-18 به حذف 26-سال نماینده مجلس جان DeBerry از اوت. 6 اولیه رای گیری به دلیل دیدگاه های خود را در سقط جنین و کوپن برای مدارس خارج از نمایش تقریبا همه دموکرات ها. آن را انکار می کند و رای دهندگان خود ممفیس منطقه حق تصمیم گیری برای خود را دارند.

DeBerry بود و نه حتی دعوت به جلسه کمیته در نشویل به دفاع از خود است. این دو موضوع به پایان رسید که ارتباط خود را با حزب بودند کوپن است (برای آنها) و سقط جنین است (در برابر آن).

آن است که یک روز غم انگیز هنگامی که مردم بدون هیچ گونه تظاهر انصاف را انکار می تواند یک فرد این حق را برای اجرا انتخاب حزب به دلیل دیدگاه های سیاسی خود را. یکی می تواند استدلال می کنند که DeBerry تا به حال این نمایش ها به صورت سال و همکار خود را دموکرات ادامه داد: برای 26 سال به renominate او. پس چرا در حال حاضر او را برکنار بدون یک رای ؟

نباید رای دهندگان این منطقه تصمیم گیری در این موضوع ؟ DeBerry می گوید او را در فایل طرح دعوی در دادگاه فدرال برای لغو این تصمیم.

جمهوری خواهان باید در برخورد با مسائل مشابه به تازگی به عنوان یک چند هفته پیش زمانی که چند جمهوری خواهان می خواستم ادی Mannis حذف از انتخابات به عنوان یک دولت نماینده نامزد زیرا او یک بار رای دموکراتیک اولیه با وجود 15 مقدماتی است که در آن او رای دادند GOP.

خوشبختانه برای Mannis, ایران قوانین اجازه دولت صندلی برای تصمیم گیری است. با نامه حمایت از کنگره ایالات متحده hatebreed, دولت بهداشت ، ریچارد بریگز و Knox County شهردار Glenn Jacobs, پارتی صندلی اسکات طلایی گفت: اصلی رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که آیا Mannis باید نامزد یا نه.

سنای آمریکا نامزد حزب دموکرات جیمز Mackler زمان در TVA هفته گذشته زمانی که او گفت: “ratepayers هستند مالیات دهندگان و مالیات بر ارزش افزوده حقوق باید به عمومی است.” TVA حاضر به ارائه حقوق کارمندان در زیر سطح بالا است که افشا می شود به عنوان بخشی از آن براده SEC. اخیرا مالیات بر ارزش افزوده کاهش یافته است به افشای حقوق و دستمزد از دوستان Eller آن ارتباطات و روابط عمومی معاون رئیس جمهور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص برای انتقاد از 8 میلیون دلار حقوق و پاداش را دارا مدیر عامل جف Lyash.

اوباما در سنا نامزد مانی Sethi توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن موضوع است. حریف خود لایحه Hagerty این است که این موضوع با وجود اینکه اعتراف تهمت تقویت کننده.

این Rhonda برنج کلیتون طرح دعوی در دادگاه در برابر ناکسویل مجلسی به اتهام تبعیض خواهد بود دفاع ناکسویل وکلای جرارد Jabaley و ادوارد ترنت. قاضی فدرال Clifton ایران از Greeneville یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب است که با شنیدن این پرونده تعیین کرده است مارس 27 برای متهم به پاسخ. هنگامی که اتفاق می افتد وجود خواهد داشت نوشته شده کشف و یک تاریخ محاکمه خواهد شد. این احتمال وجود دارد محاکمه می شود مجموعه, تا بهار 2021.

این کت و شلوار در حال رفتن به در حالی که آخرین مگر اینکه حل و فصل.

تولد

مارس 19: کاردینال جاستین Rigali زندگی می کند که در Knoxville 85 است. بازنشسته تاجر Gaines Pittenger 77 است. دولت سابق Rep. H. E. Bittle است 83. شاون گریفیث است 31.

مارس 21: John Mark Hancock است 63. سابق شهرستان خدمات مدنی رئیس هیئت مدیره لیندسی دانا 70 است. مید C. ادموندز است 59. ملکه الیزابت دوم است 94.

مارس 22: Knox County متولی اد Shouse 70 است. Jason طولانی است 49. جری Bodie است 62. Mohit Mankad است 56. ندیم Jubran 32 است.

مارس 23: آلوین Nance است 63. سارا روبرتو همسر عضو شورای اندرو رابرت است 41. پل Kedrow است 74.

آوریل 24: ناکسویل معمار بیل اندروز است 63. دیوید فرانسوی است 48. جانت كويين است 59. سابق شهرستان تفریح مدیر جو والش 65 است. سابق دانشگاه تهران, هنر و معماری Dean <url> دیویس 68.

آوریل 25: جف ولش سر Knoxville منطقه ای برنامه ریزی حمل و نقل سازمان است 66.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>