میلدرد چتر مدیر هنری جنیفر دکر به خاطر دیدن جنسيت اختلاف در تئاتر که به رهبری شرکت او را به خود غیر رسمی زنان محور ماموریت رسمی در سال 2014 یک اختلاف تأييد مطالعات مانند “شمارش” یک سرمایه گذاری مشترک توسط Dramatists صنفی آمریکا و لیلی جوایز که نشان داد که بین سال های 2011 و 2014, فقط 22 درصد از نمایشنامه تولید شده در آمریکا تئاتر نظمیه زنان است. که با وجود این واقعیت است که زنان ساخته شده حدود 60 درصد از مخاطبان تئاتر.

با یک کتاب شامل تعهد به کار زنان – نمایشنامه نویسان و بازیگران و کارگردانان و همچنین توانمند سازی زنان از طریق هنر و پس از آن جای تعجب نیست که هنگامی که شرکت تصمیم به اجتناب معمولی جشن جمع آوری کمک آنها جایگزین آن را با یک کنسرت کامل از همه زنان و یا زنان-fronted باند.

زنان Rock!, میلدرد کنسرت به نفع (با حراج خاموش و درب جوایز) باعث بازگشت آن به رودیارد این شنبه برای سومین سالانه تجسم که نه برای هیچ چیز است که زنان متعلق به کسب و کار.

“این فقط یک جنگ مداوم برای مدت زمان طولانی واقعا مطمئن شوید که زنان باید فضاهای و اگر زنان نمی کمک به زنان دیگر – ما نمی توانیم آن را تا به حال به تغییر اگر ما فضا را برای هر یک از دیگر می گوید:” دکر.

پس از آن مراسم تحلیف در سال 2018 زنان سنگ! ثابت شده است با موفقیت با دکر ذکر است که با توجه به علاقه از هنرمندان انفرادی و گروههای آنها احتمالا می تواند انجام دو شب به جای یکی اگر نه فقط برای این واقعیت است که او متنفر است گفت نه برای هر کسی.

“به محض این که مردم شنیده در مورد تاریخ تنظیم بودن من بسیاری از تماس های تلفنی و متاسفانه ما نمی تواند انجام بیش از حد بسیاری در یک شب می گوید:” دکر. “اما ما سعی در بازگرداندن آنهایی شده اند که وفادار و محبوب است.”

از headlining اول سال به تیتر سوم هستند هوستون, پانک راک, جانبازان Mydolls و همچنین بازگشت, برای سومین دوره متوالی به ظاهر است بین دو لیزر Kittenz که ما به راحتی نام یکی از هوستون 10 بهترین اعمال زیر 21 سال راه بازگشت در سال 2017.

“آنها مانند 11 سال از دختران راک Camp اولین بار آنها در ما جمع آوری کمک و در حال حاضر آنها در حال 13 می گوید:” دکر. “این واقعا سرد برای دیدن چقدر بهتر آنها در هر سال.”

Lazer Kittenz at the 2019 Women Rock!, a benefit concert for Mildred's Umbrella.گسترش

لیزر Kittenz در سال 2019 زنان Rock!, یک کنسرت به نفع برای میلدرد چتر.

عکس از پین Lim

همچنین در این لایحه است, grungy, alt-سنگ سه نفر کوین مغز (همچنین بازگشت برای بار سوم) این نوع الت موسیقی شبیه گیتار سبک از Alli Villines پانک کوارتت branagan را و آکاردئون پوشش باند شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز در زندگی خود هوستون A. S. S. پیوستن به branagan را و هوستون A. S. S. به عنوان اولین شرکت کنندگان جولیا ماری ACIDPUSSY و هیچ کس را نیز آلوم از از سنگ اردوگاه.

طبقه اذعان می کند که زنان راک را ندارد “یک تن از پول” اما آن متصل میلدرد چتر با مردم آنها را نمی خواهد به طور معمول دسترسی به مانند طرفداران گروههای استخدام برای کنسرت.

“این یک فرصت برای ما به آنها بگویید در مورد ما و آنها آگهی و ما متوجه تعداد کمی از آنها شروع به trickling در به تولیدات ما پس از آن نیز بالا بردن سطح آگاهی که به ما می گوید:” دکر. “و همچنین مشتریان ما در حال یادگیری در مورد این باند بیش از حد, بنابراین پیدا کنیم که ما رو همه این دوستان در تمام این دسته بندی های مختلف هنری پس از ما انجام چیزی شبیه به این.”

در حالی که سود متصل میلدرد چتر به صحنه موسیقی محلی و بالعکس دکر می گوید: این نوع از “گرده افشانی” گسترش بیشتر برای شرکت می توان به از دست دادن دائمی به فضا در سال 2018 است. از آن پس دکر می گوید: سوال در مورد چگونه به نگه داشتن این شرکت مشغول در حالی که به دنبال چیزی جدید است پاسخ داده شده است در قالب همکاری.

در علاوه بر این به زنان سنگ! و میلدرد پیوستن به نیروهای با خیابان اصلی تئاتر و مرحله به ارائه سه اثر از Quiara Alegría Hudes را الیوت سه گانه – میلدرد چتر مرحله خواندن سوم بازی در Hudes را سری شادترین آهنگ نقش گذشتهدر ماه مارس – دکر است که در حال حاضر در حال اتو کردن جزئیات ممکن را FemFest هوستون: صدای آسیا با آسیای جامعه تگزاس مرکز.

این گذشته دسامبر افتتاحیه FemFest هوستون, صدای اسرائیل پدید آمده از یک مکالمه بین طبقه و کنسولگری اسرائیل همراه با دکر تعهد به پیدا کردن یک راه برای ارائه آثار زنان نویسنده که نیاز نیست دائم فضا. آخر هفته-سری طولانی ساخته شده در اطراف این ایده از spotlighting یک جمعیتی از زنان نویسان شد و میزبانی توسط ساناز Rubenstein مرکز جامعه یهودیان هوستون و برجسته سه خوانش هر یک هوستون برتر.

پس از موفقیت FemFest هوستون: صدای اسرائیل, دکر با همکاری دو انجمن آسیا تگزاس مرکز و Shunya تئاتر را یکی دیگر از سه صحنه خوانش دوباره هوستون برای اولین بار – از نمایشنامه نوشته شده توسط آسیایی و آسیایی-آمریکایی نویسان.

دکر اضافه می کند که او در حال حاضر به دنبال در سری برای آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتین, لزبین نویسان اشاره کرد و با خنده ای که همکاری فقط “نوع که چیزی که ما در این سال است.”

بیشتر از آن دکر می گوید که همکاری میان تئاتر می گوید چیزی حتی بیشتر مهم در مورد شهر.

“این فقط به شما نشان می دهد روح هوستون تئاتر می گوید:” دکر. “ما همه بسیار متصل شده و بسیار سخاوتمندانه با یکدیگر و احتمالا به همین دلیل میلدرد چتر با ما بودجه کوچک است حتی جان سالم به در برد.”

زنان در سنگ! برنامه ریزی شده است برای 6 p. m. (نمایش شروع می شود در 6:15 بعد از ظهر) در تاریخ 22 فوریه در رودیارد به انگلیسی, میخانه, 2010 واو. برای اطلاعات بیشتر mildredsumbrella.com. $20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de