‘جهان را تغییر’ در طول روز مدرسه برای غرب طبقه بالا از سال 1970

توسط اعضای غربی بالا کلاس از سال 1970 فارغ التحصیل 50 سال پیش آنها را دیده بود به همان اندازه جهان آشفتگی به عنوان پدر و مادر خود را به حال زندگی می کنند از طریق رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است.

نسل جوان تا به حال شاهد ترور, حقوق مدنی مبارزات و جنگ ویتنام که بحث به اوج خود رسید و با کشته شدن چهار دانش آموز در دانشگاه ایالتی کنت در طول یک اعتراض درست چند هفته قبل از غرب فارغ التحصیلی.

این زمان همچنین شامل چند مثبت اگر چه آنها کمتر چشمگیر است. مرد راه می رفت در ماه و یک دوران طلایی راک و پاپ موسیقی وارد شده اند.

“در حالی که ما نشسته بودند در یک کلاس درس در Sutherland خیابان جهان را تغییر داد قبل از تماس با ما” به یاد می آورد عضو کلاس دنیس اوون. “این یک زمان فرار.”

سریع به جلو 50 سال و امریکا هنوز در تلاش برای رسیدن به نژادی تمامیت و آن را یک مانع در این فرم از بیماری همه گیر کوروناویروس. دومی تحت تاثیر غرب کلاس از سال 1970 به عنوان یک گروه مجبور به تعویق افتادن آن برنامه ریزی مراسم سالگرد طلایی تا Aug. 28, 2021, هنگامی که آنها را با پیوستن به غرب کلاس از سال 1971 در فانوس ناکسویل در Baum درایو.

اما به عنوان چند کلاس اعضای منعکس شده در خاطرات خود که مشخص خواهد شد در Shopper اخبار در یک مجموعه دو قسمتی از آن نیز در زمان مبارک.

در واقع, آن را هنوز هم بیشتر بی خیال با وجود جهان اطراف آنها را. اوون و کلاس جمهور اد نیکلسون به یاد بیاورید انواع رویدادهای ورزشی و سایر فعالیت های سرگرم کننده است که ایستادگی کردن. و البته آنها نیز از روی علاقه به یاد برخی از آخر هفته سفر به دانشجويان پاتوق مورد علاقه – در حال حاضر با خاک یکسان Krystal پشت غرب ناکسویل اداره پست – و Knoxville درایو-در جایی که زمین کرایه بود.

و نشان می دهد که چگونه زمان تغییر کرده است وجود دارد حتی یک گودال منطقه خارج از مدرسه که در آن دانش آموزان می تواند دود سیگار قبل از کامل اثرات منفی سلامت شناخته شدند.

در مورد کسانی که در سالم حرفه اوون بود ورزش ویرایشگر برای مدرسه کاغذ و به یاد چند تیم های خوب برخی رنگارنگ مربیان و حتی سقوط از بازدید از غرفه های قبل از یک بازی در برابر Austin-شرق در سپتامبر سال 1969. چند آسیب رخ داده است در دوم و حادثه مجبور غرب به منحصر به فرد بازی باقی مانده خود را در خانه فوتبال بازی در خانه سابق از رقیب Bearden بالا که در آن ناکسویل تطبیقی مرکز آموزش و پرورش در حال حاضر است.

“من تا به حال تا حد زیادی به نوشتن در مورد” او به یاد می آورد با خنده.

اوون به خاطر آن است که یکی از بهترین تیم ها بود و هاکی روی یخ تیم ملی که تا به حال استفاده از یخ ییلاقی در نزدیکی مدرسه. از جمله بازیکنان به عنوان مایک McReynolds رابی مولر و فرد Hubbell شد standouts.

نیکلسون با بازی بیس بال تحت مربی Hobe شلتون و او به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن یک فرصت را به بازی در رولینز در فلوریدا قبل از آسیب. او همچنین بسکتبال تحت رنگارنگ والتر Ganz.

“او خروجی و حق خود را در چهره” به یاد نیکلسون در حال حاضر یک پیمانکار عمومی در ناکسویل. “او فقط یک نوع متفاوت از مرد است.”

اضافه اوون یک مدیر نمونه کارها و کلیدی داوطلب در توسعه Everly Brothers پارک “مربی Ganz نمی خواهد به خوبی انجام داده اند در قرن 21 است. اجتماعی فاصله نمی شد یکی از نقاط قوت خود.”

اما قرار دادن فاصله بین خود و ورزش ساخته شده است نیکلسون متوجه چه مثبت شرکت بود. “من فقط ساخته شده برخی از دوستان مادام العمر و آموخته زیادی در مورد کار با هم تیمی های,” او گفت:. “و من یاد گرفتم که هرگز و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

در میان معلمان نیکلسون مطلوب به یاد می آورد یک خانم مورگان تایپ معلم شناخته شده بودن سخت اما عادلانه و یک خانم دیویس یک خانه اقتصاد ایران معلم بود که فقط کمی بزرگتر از سالمندان.

اوون گفت: یکی از مورد علاقه اش بود جسی هوپر دیرین غرب بالا معلم انگلیسی که واقعا می دانست که چگونه به دانش آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی.

در میان خود اصول آنها به همجنس خود, ارشد, سال, Edwin ابر خود را از سال سوم و R. E. C. عشق خود را در طول کلاس های جوان است.

“او واقعی بود قد بلند سفید به رهبری نجیب زاده قوی disciplinarian گفت:” اون مرد با ظاهرا متناقض نام عشق در چشم دانش آموزان است. “من می ترسم از او.”

این دو به یاد می آورد که غرب در آن زمان بود بیشتر از کوچک به متوسط دبیرستان بود اما زیادی در تنوع از جمله داشتن چندین دانش آموزان سیاه پوست هنگامی که ناکسویل مدارس هنوز در اوایل روز از ادغام.

“ما تا به حال مردمی از تمام زمینه های مختلف گفت:” اون که به خاطر بودن در ترس از غرب و از جمله فارغ التحصیلان به عنوان Everly Brothers زمانی که او وارد شدند به عنوان یک دانشجوی سال اول. “ما تا به حال یک مخلوط عجیب و غریب از مردم است. که نوع غیر معمول برای اواخر 1960s.”

و در میان تمام که شد بسیار پرورش فضای یاد 1970 از دست غرب بالا جنی لین McNutt که زندگی به عنوان یک هنرمند و مسافرتی جهان مشخص خواهد شد در قسمت دوم از این سری است.

“این بسیار ملایم محیط زیست” او به یاد می آورد. “آن را ملایم و نوع جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>