نگران STL مواد غذایی صحنه ؟ تماس با مقامات منتخب

برای بزرگنمایی کلیک کنید Missouri Governor Mike Parson addresses reporters in September 2018. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • فرماندار میسوری مایک پرشن آدرس خبرنگاران در سپتامبر سال 2018 است.

از روز یکشنبه تعدادی از سنت لوئیس کافه ها و رستوران ها است که به طور داوطلبانه انتخاب و به تعلیق خود را به ناهار خوردن در عملیات یا به طور موقت نزدیک در دسترس نباشد برای جلوگیری از گسترش coronavirus شده است و سرسام آور است.

در برخی موارد رستوران را دگرگون و به طور انحصاری ارائه تحویل و یا carryout خدمات در حال حاضر اگر چه حتی این تغییرات به نظر می رسد راه حل های کوتاه مدت در طول این جریان اضطراری است.

مهمان نوازی حرفه ای را ساخته اند که این ویرانگر مالی تصمیم گیری برای محافظت از بهداشت عمومی باید تقدیر را برای خود انتخاب کند. آنها با به خطر انداختن خود درآمد و امنیت — و بنابراین حداقل ما می توانید انجام دهید این است که آنها را نشان می دهد حمایت خود را زمان زیادی نیاز است.

بسیاری از صاحبان رستوران ارسال شده توسط عموم در مورد نوشتن میسوری فرماندار مایک کشیش بخش و آمریکا سناتور روی بلانت و جاش هاولی به درخواست کمک در طول این بی سابقه و خرد برای صنعت رستوران.

رهبران در سنت لوئیس صحنه رستوران در حال حاضر خواستار بر مقامات دولتی شامل جرارد و صنعت تو رفتگی در دیوار گروه مواد غذایی و علامت Hinkle از روغن زیتون + بلوط و میخک و زنبور عسل در میان بسیاری دیگر. این Riverfront Times رسیده به Hinkle با یک درخواست برای به اشتراک گذاشتن یک نسخه ویرایش شده از نامه خود به این مقامات دولتی برای خوانندگان که می خواهید به راحتی کپی و چسباندن همان احساسات را در یک نامه.

اگر شما نیز به شدت نگران ما مواد غذایی محلی و چگونه ما شهر گردشگری و اقتصاد کرایه خواهد شد در صورت دائمی توده رستوران تعطیلی پس از مهار COVID-19 اجازه فرماندار کشیش بخش و سناتور بلانت و هالی می دانم.

در اینجا boilerplate فایلهای Pdf ترسیم بالاتر از نگرانی برای ما رستوران محلی صنعت است که شما به راحتی می توانید ثبت نام و ارسال پرشن بلانت و هاولی (اطلاعات تماس برای دفاتر خود را در زیر زیر نیز هست):

در اینجا نامه ای برای فرماندار Parson:

در اینجا همان نامه خطاب به سناتور بلانت:
و در اینجا همان نامه خطاب به سناتور هاولی:

در نهایت در اینجا این است که اطلاعات تماس برای دفاتر پرشن بلانت و هاولی:

دفتر فرماندار Michael L. پرشن
P. O. Box 720
Jefferson City MO 65102
تلفن: 573-751-3222
فکس: 573-751-1495
governor.mo.gov

Thomas F. ایگلتون ایالات متحده دادگاه
C/O سناتور روی بلانت
111 جنوبی 10 خیابان سوئیت 23.305
St. Louis, MO 63102
تلفن: 314-725 4484
blunt.senate.gov

Thomas F. ایگلتون ایالات متحده دادگاه
سناتور ایالات متحده جاش هاولی
111 جنوبی 10 خیابان سوئیت 23.360
St. Louis, MO 63102
تلفن: 314-354-7060
فکس: 1 314-436-8534
hawley.senate.gov

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>