خواهد تنسی فوتبال مورد علاقه را به نفع خود SEC شرق اگر فصل نقل مکان کرد و به بهار ؟

امکان بهار فصل فوتبال بوده است به عقب سوز صحبت کردن نقطه در کالج فوتبال جهان برای چند ماه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند 2020 فصل است.

در این برهه با این بیماری همه گیر در ادامه برای نشان دادن دندان های خود را و برخی از همایش ها در حال حاضر اقدام با تغییرات خود را در سال 2020 برنامه ایده فصل بهار ممکن است بیشتر به خط مقدم.

در این نسخه از “داوطلب دولت” بلیک Toppmeyer و جان آدامز از اخبار نگهبان بحث مزایا و چالش های بالقوه در فصل بهار.

علاوه بر این, آنها را در نظر بگیرید که آیا تنسی ممکن است به نفع از سال 2020 برنامه بودن ضربه در حمایت از یک کوتاه فصل به بازی می شود در این بهار.

استعداد بالا در مکان هایی مانند گرجستان فلوریدا و آلاباما ممکن است انتخاب کردن برای نشستن فصل بهار در آماده سازی برای پیش نویس NFL. روی جلد نمی تواند امید برای جلوگیری از این امکان به طور کامل, اما آنها ممکن است موقعیت بیشتر به حفظ خود فهرستی از برخی از همسالان خود.

به علاوه تنسی دارای شماره 3-رتبه 2021 استخدام در کلاس 247Sports کامپوزیت. ممکن است برخی از کسانی که در استخدام, در صورتی که ثبت نام اولیه و ارائه یک افزایش احتمالی فصل بهار?

با که در ذهن Toppmeyer می پرسد آدامز که آیا این جلد در نظر گرفته شود ممکن SEC شرق مورد علاقه اگر این کنفرانس تصمیم گرفتند برای کوتاه فصل به بازی می شود در این بهار.

همانطور که در حال حاضر در ثانیه است که در ادامه با آن صبر کنید و ببینید رویکرد به سمت 2020 فصل است. هیچ برنامه تغییرات ساخته شده اند. SEC کمیسر گرگ سنکی گفت: این همایش با هدف به شما اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری در اواخر این ماه.

در جای دیگر Pac-12 و ده لغو همه nonconference بازی. برخی از FCS کنفرانس خود را لغو فصول در حالی که غربی کنفرانس ورزشی nixed فصل پاییز به نفع یک برنامه ریزی هفت بازی فصل بهار است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>