WWE آغاز Furloughs پرداخت کاهش در COVID-19 پاسخ


طرح اصلاح $4M از هزینه های ماهانه; برخی از استعداد نیز منتشر شد

کشتی سرگرمی جهانی گفت: این آغاز یک رشته از اقدامات کاهش هزینه از جمله کارگر furloughs و اجرایی کاهش دستمزد در تلاش برای اصلاح 4 میلیون دلار در هر ماه هزینه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: WWE آن دستخوش ارزیابی گسترده از عملیات خود را در چند هفته گذشته به عنوان coronavirus نهفته است تقریبا در هر بخش کسب و کار در کشور است. به عنوان یک نتیجه, WWE گفت: این امر پیاده سازی چندین اقدامات کوتاه مدت برای کاهش هزینه ها و بهبود جریان نقدی از جمله:

  • کاهش اجرایی و عضو هیئت مدیره جبران;
  • کاهش هزینه های عملیاتی;
  • برش استعداد هزینه های شخص ثالث نیروی انسانی و مشاوره;
  • تعویق انداختن صرف ساخت این شرکت مقر جدید برای حداقل شش ماه.

WWE گفت: همچنین می کردند بخشی از نیروی کار خود را بلافاصله است اما می گویند که چگونه بسیاری از کارگران تحت تاثیر قرار خواهد. این شرکت اضافه شده است که آن معتقد است که furloughs “خواهد بود به طور موقت در طبیعت است.”

این شرکت همچنین گفت که آن را به آمدن به شرایط با چند کشتی گیران برای آزادی آنها از قرارداد خود را از جمله ستاره مانند Kurt Angle, دریک ماوریک (جیمز Curtin), Curt Hawkins (Brian Myers), کارل اندرسون (چاد Allegra) لوقا پای چوبه دار (درو Hankinson) هیث اسلاتر (هیت میلر) اریک جوان (جرمی فریتز), EC3 (مایکل Hutter), آیدن انگلیسی (متی Rehwoldt) و Lio راش (لیونل سبز).

“ما آنها آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش” WWE گفت: در آزادی مطبوعات.

این حرکت به خصوص این تصمیم به حالت تعلیق در ساخت و ساز در آن مقر جدید در استمفورد ایالت کانکتیکات, انتظار می رود برای بهبود جریان نقدی با 140 میلیون دلار. WWE می گوید که منابع مالی قابل توجهی — از جمله در دسترس نقدی و بدهی ظرفیت حدود 500 میلیون دلار — به آب و طوفان اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این خبر تنها چند روز پس از XFL که جایگزین لیگ فوتبال که بود زاییده افکار از WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. در این اسناد مشخص شد که WWE صاحب یک 23.5% بهره در XFL.

WWE گفت: این امر ارائه جزئیات بیشتر زمانی که آن را در گزارش سه ماهه اول نتایج مورد انتظار در آوریل 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>