کشتی یافت بیانکا Belair و او نمی تواند بیشتر خدا را شکر.

این ناکسویل بومی و WWE NXT ستاره اذعان می کند او نمی دیده بان کشتی بسیار در حالی که در حال رشد بر خلاف بسیاری از نوازندگان اما او به دست آورده اشتیاق قوی برای آن پس از پیوستن به شرکت سرگرمی در مارس 2016.

“من احساس می کنم آن را یک فرد کامل برای من تا آنجا که آن را با استفاده از ورزشی من گفت:” Belair که زد آهنگ در Austin-شرق آهنربا دبیرستان و دانشگاه تنسی است. “آن را با استفاده از خلاقیت من چون من خودم دنده. من قادر به دوختن. من قادر به انجام. من قادر به سرگرم کننده.

“من فقط احساس می کنم قادر به استفاده از هر بخشی از بدن من و من استعداد برای این و آن و حتی مرا شوهر من (WWE را Montez فورد). من با شوهرم, سال اول شروع کردم در NXT و پس از آن به طور کامل زندگی من را تغییر داد تا آنجا که حرفه ای عاقلانه شخصی و اجتماعی …”

جدید اوج حرفه ای برای بیانکا Belair

در حال حاضر Belair سفر با WWE ضربه جدید اوج.

در Jan. 26 او یک رکورد در اولین حضور در سالانه زنان رویال رامبل حذف هشت کشتی گیران در رایگان برای همه بازی.

Belair به رقابت پرداختند در NXT, WWE با نام تجاری است که توسعه کشتی گیران که در نهایت به ستاره در Raw و SmackDown حدود سه سال و نیم.

او خودش EST از NXT: قوی ترین, سریع ترین, سخت ترین خشنترین و سریعترین و Belair گفت رویال رامبل به او یک فرصت به آن را اثبات کند.

“من احساس می کنم مثل من شده است را در اینجا قرار دادن بازی خوب و احساس می کنم مثل من اثبات خودم در زمان پس از زمان های مختلف با تصاحب و برای من رویال رامبل شد اعتبار به آنچه که من انجام شده است” گفت: Belair. “من شده است را در اینجا کشتن آن و من می خواهم به نشان می دهد هر کس دیگری که. من می خواهم همه چیز را به می دانم که بیانکا Belair است.”

در اواخر ژانویه Belair همچنین نشان داد او تا به یک شکل عمل از بیرون رینگ مجموعه, پوشیدن دنده کشتی او ساخته شده است. او در ابتدا در مورد شکل عمل از یک متن از مادرش و گفت: او را دریافت حمایت خیلی از ناکسویل پس از به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی.

آینده Belair را در یک رویداد او شده است تعقیب پس از شروع زندگی حرفه ای خود را در: NXT زنان قهرمانی. او را به صورت خاموش در برابر دفاع از قهرمان رئا ریپلی در طول NXT TakeOver: پورتلند در 7 بعد از ظهر یکشنبه در WWE Network.

چه آن را به WWE ؟

زمانی که Belair برای اولین بار راه می رفت به WWE عملکرد مرکز در اورلاندو او گفت: این یک شوک فرهنگی حتی برای یک آهنگ ستاره سابق و رایانه ورزشکار.

او تا به حال به تغییر تمرینات و بازی رایانه به تمرکز بر روی کشتی. Belair گفت او شروع به آموزش دقیق با WWE مربیان و که درگیر افزایش قدرت, در حالی که همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از مفاصل.

با توجه به Belair, کشتی برای WWE شامل ثابت, تربیت بدنی, هر روز, هر دو در داخل و خارج از حلقه.

همچنین ویژگی های هفته بسته بندی شده با کلاس های تبلیغی که در آن نوازندگان یادگیری به صحبت در مقابل جمعیت تلویزیون دوست پسر سبزه خوابگاه, سفر, تور, زنده, حوادث, تماشای فیلم های و نگه داشتن با دیگر کشتی گیران’ داستان.

برای Belair سخت ترین بخشی از آن همه طول می کشد قبل از اینکه او وارد حلقه زمانی که او مضطرب است. در آن زمان او تجسم خودش را در حلقه یک روش او آموخته از پیگیری و به خاطر آنچه پدرش به او گفت که به عنوان یک بچه “it’s OK را عصبی فقط نمی ترسم” با توجه به Belair.

“بخش سخت است که بخشی از افراد نمی بینم و آن را ساخت. که هنگامی که ما به این عرصه در صبح زود و آن را به مدت پنج تا شش ساعت قبل از نشان دادن شروع و ما در حال رفتن به میدان جنگ” گفت: Belair.

“نگاه ما به حلقه تنظیم و ما دیدن تمام صندلی های خالی و ما در حال غوطه ور شدن همه چیز را در و آن را ساخت. شما مضطرب است. شما عصبی هستید. روز کشیدن و این بخش سخت. آن را مانند آرامش قبل از طوفان است.”

چرا بیانکا Belair باعث می شود او خود دنده

در حالی که Belair تساوی از مسیر تجربه برای کشتی او همچنین با استفاده از یکی دیگر از سرگرمی دوران کودکی در زندگی حرفه ای او: دوخت.

Belair شروع به دوخت بالش موارد هم هنگامی که او جوان تر بود و آن را تکامل را به او و او را برادر, پیر, کشباف, آنها را برش تا دوخت آنها به طوری که آنها می خواهم او متناسب و همچنین ساخت کمربند از آنها.

زمانی که او شروع به بازی رایانه Belair ساخته شده لباس خود را و آن را ادامه داد زمانی که او قراردادی با WWE. او ترکیبی از پارچه براق با پولک و کابل و زنجیر و لوازم جانبی دیگر و تا کنون تکمیل 50 کشتی کج لباس.

“هنگامی که من به WWE, من می دانستم که آنچه که من می خواستم اما آن را برای من سخت بود آن را مربوط به یک خیاط یا یک دنده, ساز, و من همیشه دوست دارم برای انجام کارهای خودم” گفت: Belair. “این که چگونه من هستم. من بسیار در دست است.”

که در آن به تماشای بیانکا Belair

شما می توانید ببینید Belair و دیگر NXT کشتی گیران هفته بدون اشتراک به WWE Network. NXT پخش زنده از 8-10 بعد از ظهر چهارشنبه در ایالات متحده آمریکا شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im