سهام می افتد به اندازه 4% دوشنبه; تحلیلگر می گوید آمازون می تواند شریک بالقوه

کشتی سرگرمی جهانی سهام خود را ادامه داد اسلاید دوشنبه, حتی به عنوان حدس و گمان swirled که خرده فروشی آنلاین آمازون می تواند یک شریک بالقوه است.

WWE شده است در یک سقوط از ژان. 30 شرکت در گفت و گو با فسخ آن شرکت رئیس جمهور جورج برریس و میشل ویلسون. سقوط ادامه داد: پس از WWE هفته گذشته گفت که آن را ارزیابی استراتژیک جایگزین برای آن جریان سرویس ویدئو WWE Network.

WWE سهام بسته شده روز شنبه در $41.99 هر down 54 سنت یا حدود 1.3 درصد. سهام که معامله به عنوان کم به عنوان $40.88 (پایین 4 درصد) در فوریه. 10 کاهش یافته حدود 33 درصد از Jan. 30.

WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون به گفته تحلیلگران Feb. 6 که در میان WWE گزینه های است که صدور مجوز محتوای آن را به “اصلی” شبکه و یا خدمات جریان. در حالی که مک ماهون آشکار نیست که این شرکت می تواند شریک با او گفت: اگر این مسیر گرفته شد یک معامله رسیده باشد می تواند به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

“این که چگونه تا کنون همراه ما هستند” مک ماهون گفت: در هفته گذشته.

که لمس کردن یک گردباد از حدس و گمان که به شریک زندگی می تواند با Needham و شرکت. تحلیلگر لورا مارتین گفتن CNBC که آمازون می تواند ممکن است خریدار از WWE محتوا.

مارتین تا به حال هیچ دانش از هر گونه مذاکرات بین دو, اما گفت که آمازون که نشان داده علاقه به ورزش در گذشته — آن را خریداری کرده است جریان حقوق تا پنج شنبه شب فوتبال و یک اقلیت شریک بله شبکه RSN-می تواند پیدا کردن WWE مطالب جذاب. او افزود که یک حقوق خرید می تواند منجر به نهایی خریداری از کل شرکت.

“ما معتقدیم که چنین صدور مجوز معامله قرار خواهد آمازون در بهترین نقطه برای خرید همه WWE هر زمان که خانواده آماده است تا به خروج” مارتین گفت: با توجه به CNBC. “وینس مک ماهون در حال حاضر 74 سال رفتن در 50 است.”

یکی دیگر از امکان ارائه FBN اوراق بهادار تحلیلگر رابرت Routh در یک مصاحبه می تواند NBCUniversal را طاووس جریان خدمات.

طاووس را به راه اندازی در 15 آوریل می تواند با استفاده از تمام مطالب آن را می توانید دریافت کنید. و پدر و مادر خود NBCUniversal در حال حاضر دارای یک رابطه با WWE — آن ایالات متحده آمریکا شبکه پخش WWE Raw در شب دوشنبه.

“آنها [WWE] هستند که بسیار محکم حرف نظر از چه گزینه های خود را, اما آنها روشن شده است که آنها را به یک دسته از آنها” Routh گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im