WWE سهام شروع به پنجه پشت


سهام افزایش 3 درصد (پس از 25 درصد کاهش) به عنوان Q4 نتایج نزدیک

کشتی سرگرمی جهانی سهام شروع به اینچ و این هفته افزایش بیش از 3 درصد در اوایل معاملات روز شنبه اما هنوز هم دور از معکوس 27 درصد کاهش سهام پس از آن اخراج دو مدیران ارشد یک هفته قبل از آن برنامه ریزی شده است به گزارش Q4 نتایج.

WWE سهام به قیمت $48.97 هر کدام در بعد از ظهر تجاری Feb. 5, 3.4% بالاتر از خود را در قیمت بسته شدن روز قبل از زمانی که آنها گل رز یکی دیگر از 2.8%. سهام هنوز هم به خوبی پشت سر خود را قیمت در Jan. 30 ($62.30) زمانی که شرکت خود را اعلام کرد شرکت رئیس جمهور جورج برریس و میشل ویلسون به حال به طور ناگهانی در سمت چپ این شرکت است. خبری که دوست خوب و محترم مدیران رفته بودند و یک بیانیه از این شرکت است که آنها تا به حال تفاوت که به جهت این شرکت با رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون فرستاده سهام به اضمحلال رود. WWE سهام کاهش یافت و 21 درصد در ژانویه. 31 $48.88 هر سهم و 6 درصد دیگر در فوریه. 1 به $46.08 هر سهم.

“من سپاسگزار برای همه که انجام شد در طول دوره تصدی خود را, اما هیئت مدیره و تصمیم گرفتم یک تغییر لازم بود که ما باید دیدگاه های مختلف در مورد بهترین راه برای رسیدن ما اولویت های استراتژیک حرکت به جلو” مک ماهون گفت: برریس و ویلسون خروج در آزادی مطبوعات.

که منجر به برخی از وحشی گمانه زنی درباره مدیران’ خروج هیچ یک از آنها اثبات شده است. اما اگر هیچ چیز دیگری به نظر می رسد که مک ماهون که در این نقد به عنوان WWE رتبه بندی را فرو خواهد شد که تا حد زیادی به پاسخ به آن در طول Q4 درآمد تماس on Feb. 6.

در حال حاضر برخی از تحلیلگران chimed در بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد تلاش برای ایجاد حس از تغییرات و به دنبال راه حل برای این اسکریپت ورزشی غول رتبه کاهش است. اما به عنوان یک دانشمند قرار داده و آن را مسئولیت در نهایت زمین در مک ماهون دامان.

WWE شده لرزان رتبه بندی زمین برای مدتی. اگر چه برریس و ویلسون ستایش بودند در اوایل سال جاری برای فرود یک کالسکه معامله را برای خود SmackDown برنامه نویسی با فاکس, رتبه بندی شده اند ضعیف است. و آنها بوده است فقیر برای مدتی.

هنوز برریس و ویلسون شده بود چهره عمومی از WWE و از دست دادن دو چاشنی مدیران در زمانی که تلویزیون سنتی بازار در ثابت آشفتگی چیزی است که سرمایه گذاران را تشویق. بیش از 12 ماه گذشته WWE سهام کاهش یافته است 43 درصد از $82.34 در ژانویه. 31, 2019.

مرتبط با: WWE: تعلیق ناباوری

آسیب به استعداد بالا مانند رومن رینز و AJ Styles بودند سرزنش برای رتبه بندی نرمی سال گذشته اما کسانی که کشتی گیران باید پس از بازگشت و بینندگان اعداد بدست نمی بهتر است.

در یک پست وبلاگ LightShed همکاران رسانه تحلیلگر براندون راس گفت: با وجود این تغییرات مک ماهون در حال حاضر تعامل با WWE مطالب ناامید کننده است و رتبه در شاخص خود SmackDown را حتی پس از آن را نقل مکان کرد به روباه.

“ما پیش بینی حداقل 3 میلیون بارگیری در این هفته بینندگان با توجه به افزایش رسیدن به پخش تلویزیون و وسعت فاکس قابل توجهی ارتقاء پلت فرم” راس نوشت. “بینندگان مستقر است در ~2.4 میلیون نفر در هر هفته است.”

راس اضافه شده است که او هیچ آگاهی از شرایط پشت ویلسون و برریس’ خروج و یا حتی اگر آنها باید هر اگر سرزنش برای WWE رتبه رکود است.

“اما آنچه ما میدانیم این است که محتوا نیاز به بهبود در WWE اگر شرکت در حال رفتن به investible,” راس نوشت. “و مهم نیست که چه کسی می آید به جای رئیس جمهور سابق بار از بهبود محتوای نشسته مستقیما در Vince که برگزار کرده است کنترل بیش خلاق در WWE برای چند دهه.”

ایستادن WWE کشتی حیاتی خواهد بود بیش از سه سال آینده راس نوشت و اشاره کرد که از زمانی است که دوشنبه شب Raw و SmackDown را وارد کنید بعدی خود تجدید چرخه.

“در حالی که ستاره ها هم تراز آخرین معامله برای حقوق به پیشنهاد ما بسیار با شک و تردید از راه دور مشابه افت تقاضا وجود خواهد داشت” راس نوشت. “تمامیت $465 میلیون نفر در سال WWE دریافت در داخل کشور می آید از پرداخت تلویزیون جهان که در آن مشترک ضرر و زیان در ادامه به سرعت بخشیدن به.”

راس اضافه شده که در زمان مذاکرات دوباره شروع برای برنامه نویسی, پرداخت, تلویزیون فیلم می تواند در 70 میلیون محدوده قابل ملاحظه ای کاهش WWE را مذاکره اهرم.

“وینس مک ماهون فشار در” راس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید