“من انجام این کار در هر شهر با این آهنگ و من از کسی که برای شما بچه ها برای دیدن امشب” گفت خاویر عمر به او motioned به یک زن ایستاده کردن مرحله.

چراغ dimmed در دود پر از سالن در انبار زندگی و آینده خواننده Miche’la واکر آمار مرحله و انجام سانگویی بخشی برای دوئت “چه کنیم.” جمعیت تحت تأثیر همراه به عنوان او شروع به سهولت به موسیقی که ناگهان عمر را متوقف نماید.

“هی…شما نمی تواند عصبی” او خندید او به عنوان کارگردان گروه به راه اندازی مجدد این آهنگ. “و ما من از آلبوم راست. من آنها را نوشت. من می گویند تکه ای از من و خانواده بخوان پیتزا من. این درست نیست. رفتن به نابغه است. درست است چون من نوشت: این شعر وجود دارد.”

Miche’la نه از دست رفته به ضرب و شتم کشیده تلفن و خندید “بود که فقط یک تست است. من تست شما.”

جمعیت خندید به عنوان دو آغاز شده آهنگ پشت در قلاب به پایان رسید و در سر و صدا از تشویق است.

Omar led the crowd in hits like "Afraid" and "Blind Man"گسترش

عمر led جمعیت در بازدید مانند “ترس” و “مرد نابینا”

عکس های دیوید “Odiwams” رایت

داغ Javi تور به حال خاویر عمر دست زدن به پایین در هوستون شنبه و آوردن او روح صدا به هوستون با وجود داشتن بهترین شانس در این شهرستان است.

“من در تلاش برای شکستن من هوستون لعنت اما آن را به یک شروع خوب” توضیح داد خواننده بین آهنگ. “من بیمار هستم, بنابراین من نوشیدن Pedialyte. هنگامی که ما برای اولین بار راه اندازی مرحله برخی از بسته کار نمی کند به دلیل…نوعی از اشتباه فرکانس. چراغ کار نمی کند در ابتدا یا نه. آن را فقط رفتن حق است.”

لعنت به نظر نمی رسد تاثیر این جمعیت که به تماشای Omar قرار داده و در پر جنب و جوش, مخاطب درگیر نشان می دهد. در نقاط خاصی در نشان دادن عمر led جمعیت در دو مرحله بود که کل اتاق حرکت در نهایت منجر به جمعیت کل رقص فرانکی بورلی & پیچ و خم را “قبل از اینکه من اجازه رفتن” تا پایان نشان می دهد. پس از عمر عذرخواهی برای اینکه بیمار اما هنوز هم مایل به انجام یک آهنگ, جمعیت سنگ همراه به عنوان او تحت فشار قرار دادند از طریق یادداشت بالا.

در یک نقطه سان آنتونیو بومی در زمان صندلی عقب تعویض مکان با خود درامر و ارائه ضرب و شتم خود را به عنوان گروه انجام شده نسخه جدید را “Can You Stand the Rain.” حتی زمانی که در زیر آب و عمر پر انرژی نگه داشته و جمعیت در حال حرکت نمايشي جمعیت مورد علاقه مانند “شیرین مقدس عسل”, “ترس” و خود بزرگترین ضربه به تاریخ “مرد کور” ،

Omar fought through sickness and delivered an amazing show.گسترش

عمر مبارزه از طریق بیماری و تحویل شگفت انگیز نشان می دهد.

عکس های دیوید “Odiwams” رایت

“من می خواهم برای تشکر از هر یک از شما برای ساخت [نابینا] بزرگترین آهنگ…حتی اگر آن را از پنج سال پیش…و من خسته از آن” او خندید.

خنده و هیجان بازگشت از جمعیت ثابت کرد که عمر است “هوستون نفرین” تا به حال در نهایت شکسته شده است — حداقل برای یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de