XFL تعلیق عملیات میسازد کردن نیروی کار


حدود چهار هفته بعد رسما لغو آن فصل به دلیل coronavirus از XFL است به حالت تعلیق عملیات گذاشته بیشتر از نیروی کار خود و بنا به گزارش ها هیچ برنامه ای برای بازگشت به 2021.

اخبار از XFL خاموش شد و اولین گزارش ESPN.

از XFL راه اندازی در فوریه. 8 اما لیگ لغو آن فصل در روز 12 مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 15, لیگ نشان داد که یکی از بازیکنان خود را یک عضو از سیاتل, اژدها, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل ماه مارس.

این بود که دومین تلاش در ایجاد یک جدید لیگ فوتبال برای کشتی سرگرمی جهانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون. در حالی که نسخه های قبلی از XFL سقوط کرد و سوخته بعد از یک فصل در سال 2001 در میان رتبه های پایین و یک رشته از شانس بد, آخرین تکرار قرار بود جدی تر با گام های سریع فن محور و خانواده-دوستانه فوتبال لیگ. در ژوئن 2018 مک ماهون استخدام سابق NFL و NCAA اجرایی الیور شانس به عنوان مامور و مدیر عامل اتحادیه و شنود گذاشته ورزشی کسب و کار مشاور جفری پولاک به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

به این امید بودم لیگ که تا به حال هیچ اتصال به مک ماهون به WWE خواهد بود قادر به رقابت به عنوان یک لیگ تابستانی برای طرفداران فوتبال است. در حالی که رتبه بندی برای افتتاحیه آن بازی بودند, بالا, بعد, مسابقات, جذب تعداد کمتری از بینندگان.

XFL مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر اما با توجه به گزارش چند پولاک را به اطلاع کارکنان از تصمیم به شاتر لیگ در 10 دقیقه کنفرانس جمعه. چند تا کارکنان در زمان به توییتر می گویند آنها شده بود اجازه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>