من هیچ نظری ندارم اگر من می توان گفت این اگر XFL تیم در اینجا در شهر نبود شکست نخورده و قدرت سوخت پویا ترین کارفرمایی-گیرنده گسترده ترکیبی در کل لیگ اما خیلی خوب برای XFL در هوستون! در بعد از ظهر شنبه هوستون Roughnecks رفت و در جاده ها برای اولین بار تمام فصل و آنها در جواب counterpunches از شهر Tampa Bay Vipers بار به اندازه کافی به دور آمده با 34-27 پیروزی.

بیایید سریع آتش سوزی برخی از برندگان و بازندگان به عنوان Roughnecks ادامه برای جلوگیری از از دست دادن اولین در تاریخ حق رای دادن….

برندگان

4. P. J. Walker
اوایل رهبر در clubhouse برای MVP لیگ Walker, داستان شده است کاملا یک بیت از اجرا در محافل ملی. او پشتیبان در ایندیاناپولیس با اندرو باشید که توصیه می شود واکر به پدرش XFL کمیسر الیور موفق باشید. در ماه ژوئن جونز’ توهین آمیز سیستم واکر به سرعت تبدیل به یک NFL چشم انداز یک بار دیگر و در روز شنبه او کانال برخی از Deshaun واتسون دوباره برای این Roughnecks touchdown….

3. فلوریدا الگوهای رفتاری
من می دانم من cherrypicking هنوز هم عکس از برنامه تلویزیونی, اما اگر شما می توانید پیدا کردن طرفداران که تجسم خود دولت بهتر از این خلیج تمپا ادم خائن و بدنهاد طرفداران و سپس ناهار است بر من! کمیسر باشید اگر شما در حال رفتن به گسترش در فصل آینده ممکن است توصیه من این شهرستانها — جکسون میامی اورلاندو, تالاهاسی و گینسویل.

2. ریاضی بازی فکری
ما سه هفته در XFL بنابراین ما در حال حاضر یک فرصت واقعا به ارزیابی برخی از تفاوت های بین XFL بازی و بازی NFL بیش از چند هفته و تا کنون یکی که جذاب ترین برای من نقطه اضافی ردیف که XFL است در محل. پس از زمین نشستن کامل هواپیما در XFL بازی شما می توانید با اجرای یک بازی از داد و بیداد کنید و سعی کنید برای یک نقطه از دو حیاط, خط, دو نقطه از پنج خط محوطه و سه امتیاز از ده حیاط خط. من هنوز در تلاش برای کشف کردن استراتژی که باعث می شود بیشتر حس و situationally زمانی که شما در حال مدیریت حاشیه بعد از آن در بازی که یکی می سازد ترین حس. بیش از هر چیز دیگری به آن messes با قمار باز در من. NFL تا حد زیادی یک برش کوکی بازی با sevens و threes. این XFL چیزی است که یک غول ریاضی فکری. خیلی باحال است.

1. گیری فیلیپس
اگر واکر نیست MVP لیگ را بالا هدف فیلیپس ممکن است به عنوان او در حال حاضر در هفت touchdowns در سه بازی. در اینجا این است که روز شنبه فیلیپس حلقه برجسته:

بازنده

4. جری Glanville
من حدس می زنم در این مرحله از زندگی حرفه ای او شاید آن را سرگرم کننده که در اطراف فوتبال و تصور می کنم روح رقابتی هرگز از بین می رود اما فقیر جری Glanville نیاز به مربی این خلیج تمپا دفاع. این Roughnecks کردم و تقریبا به آنچه که آنها می خواستند هر زمان که آنها به آن نیاز به دست آوردن 417 متری در 53 نقش عظیم 7.9 متری در هر بازی. که فقط yuck.

3. تام Luginbill
Luginbill بود و یکی از حاشیه خبرنگاران برای بازی روز شنبه و اگر شما یک حاشیه خبرنگار در XFL شما در حال رفتن به وظیفه با یک کل خیلی بیشتر ضعف از خود NFL و دانشگاهی هستند. در XFL که تیم تولید کارهای حاشیه خبرنگاران با مصاحبه با بازیکنان که فقط خراب کرد. آن را بسیار جذاب و استراتژی در حال حاضر به همراه داشت یکی ویروسی لحظه ای که در هفته 2, New York QB مت McGloin گفت: در حاصل کار دو تیم که تیم نیاز به تغییر آن تمام توهین آمیز استراتژی است. مربیان موظف. آنها benched McGloin.

2. هشدار اسپویلر
یکی از XFL “پیشرفت” که من نمی وحشی مورد — مطالب زیرچشمی نگاه کردن در میکروفون می خواهم تا بازی تماس گیرنده برای هر دو طرف. هجومی این معمولا منجر به رنگ تحلیلگر به ما برخی از درجه ای از یک پیش نمایش به آنچه به عنوان بازی در حال آمدن است. من نمی خواهم که. من تماشای فوتبال برای درام و دانستن چه بازی است که در آینده آن را انجام نمی, برای من. همچنین قادر به شنیدن همه چیز در این زمینه چیزی است که ما دیده ایم در نمایشگاه بازی مانند نرم افزار کاسه. برای XFL این خاص نکات دقیق وظریف باعث می شود بازی کمتر احساس مهم است.

1. Johnny Manziel
بنابراین Johnny Manziel ظاهرا توییتر معادل شماره گیری مست از XFL در شب جمعه….

سپس در شنبه جانی گفت که او چرخش در تمام طول….

جانی را 15 دقیقه در مورد بالا درست است ؟

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im