Yankees, بله تیم با آمازون نخست تصویری به جریان بازی


یانکی ها به 21 زنده فصل به طور منظم در دسترس به اعضای نخست

نیویورک یانکیز و بله شبکه موافقت کرده اند به زندگی می کنند جریان 21 Yankees baseball بازی در آمازون نخست ویدئو ابتدا با یک مارس 17 مسابقه در برابر Cincinnati Reds.

این بازی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به اعضای آمازون نخست در سراسر یانکی ها صفحه اصلی-تیم ردپا در نیویورک, کانکتیکات, شمالی و مرکزی نیوجرسی و شمال شرقی پنسیلوانیا است. این بازی خواهد بود simulcasts از بازی های تولید شده توسط YES برای پخش PIX11 و دیگر یانکی’ over-the-air همکاران.

“ما درک می کنیم که طرفداران در حال مصرف محتوا در انواع مختلف از راه های مختلف و به اعتقاد ما منحصر به فرد ما همکاری با آمازون نشان دهنده هیجان انگیز توسعه در عرصه زندگی ورزشی گفت:” یانکی ها شرکت های جهانی مدیر عامل شرکت Hal Steinbrenner در آزادی مطبوعات.

این telecasts خواهد شد از ویژگی های آمازون X-Ray فن آوری است که اجازه می دهد تا طرفداران جریان در آندروید, در iOS, تلفن همراه, و آتش تلویزیون برای دسترسی به زندگی می کنند-آمار بازی تیم و بازیکن جزئیات و زمان واقعی بازی بازی اطلاعات آنها به عنوان دیده بان. نخست تصویری برنامه های موجود در تلویزیون های هوشمند, تلفن همراه, دستگاه های, آتش, تلویزیون, آتش, قرص, اپل, تلویزیون Chromecast, کنسول های بازی, Comcast X1 و یا از وب است.

“ما همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش ارزش نخست عضویت برای مشتریان ما و ما معتقدیم طرفداران یانکی ها در حال رفتن به عشق داشتن مجموعه ای از بازی های روز نخست تصویری در این فصل گفت:” آمازون جهانی, ویدیو های ورزشی, معاون رئیس جمهور, ماری _tenor در آزادی مطبوعات. “ما می خواهیم به اعضای نخست دسترسی به گسترده ترین انتخاب محتوا در سراسر وسیعترین تعدادی از دستگاه ها و این معامله به نخست تصویری این فرصت را به کار با بالا منطقه ای شبکه ورزش در امریکا و یکی از محبوب ترین فرانچایز در تمام رشته های ورزشی است.”

آمازون هیچ غریبه ای به ورزش است. در سال 2017 آن را امن برای جریان حقوق به NFL یکشنبه شب فوتبال و یک اقلیت شریک بله شبکه. این پرچم در حال اهتزاز همچنین حمل MLB.tv به عنوان یک جداگانه سرویس اشتراک.

“ما هیجان زده در مورد teaming تا با نیویورک یانکیز و آمازون را به این 21 over-the-air بازی در دسترس از طریق نخست تصویری” گفت: بله شبکه مدیر عامل جان لايتنر در آزادی مطبوعات. “به عنوان عادات مصرف یانکیز در میان طرفداران همچنان به تکامل ما استقبال جدید و فن آوری های نوین به منظور افزایش بیننده تجربه است.”

در اینجا این است که برنامه های تنظیم شده به جریان در نخست تصویری:

سهشنبه, مارس 17 سینسیناتی 7:00 pm

روز شنبه, مارس 21 @دیترویت 6:30 pm

چهار شنبه, مارس 25 کلیولند 1:00 pm

جمعه, مه 8, بوستون, 7:00 pm

جمعه, مارس 15 @هوستون 8:00 pm

جمعه, مارس 22 سیاتل 7:00 pm

دوشنبه, مارس 23 سیاتل 1:00 pm

جمعه, مارس 27 مینه سوتا, 7:00 pm

یکشنبه, ژوئن 21 @مینه سوتا 2:00 pm

چهار شنبه, ژوئن 24, Baltimore, 7:00 pm

شنبه, ژوئن 30 @بالتیمور 7:00 pm

چهار شنبه, جولای 22 فرشتگان 7:00 pm

جمعه, جولای 24, بوستون, 7:00 pm

یکشنبه, جولای 29 @متس 7:00 pm

پنج شنبه مرداد 10 @کانزاس سیتی 8:00 pm

چهار شنبه, آگوست 21, تورنتو, 7:00 pm

چهار شنبه, آگوست 28 @کلیولند 7:00 pm

چهار شنبه, سپتامبر 10, بوستون, 7:00 pm

یکشنبه, سپتامبر 20 @تورنتو 1:00 pm

چهار شنبه, سپتامبر 23, هوستون, 7:00 pm

چهار شنبه, سپتامبر 25 خلیج تمپا 7:00 pm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>