یاسین فلافل را صاحب خانه جشن ‘افتخار’ و ‘مسئولیت’ از تابعیت جدید

روز شنبه, یاسین Terou رفت و به Knox County Courthouse و ثبت نام برای رای دادن.

ممکن است آن را یک وظیفه دنیوی برای برخی از, اما آن را یک معامله بزرگ برای این رستوران که به دست آورده است در این کشور قلب توسط عامل “بهترین مکان در امریکا” به عنوان نام خواننده را هضم کند.

Terou زندگی می کردند در ناکسویل از سال 2011 پس از خروج از سوریه به عنوان یک پناهنده. او برای درخواست پناهندگی و کار از طریق قانونی روند تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده.

این روند به پایان رسید و شادی در روز سه شنبه با Terou ایستاده در خارج از ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی’ زمینه در نشویل در نظر گرفتن یک عکس با او گواهی تابعیت.

“این احساس مانند یک نوزاد هنگامی که شما به یک زندگی جدید است, اما زندگی یک زمین شما در حال حاضر احساس یک عشق برای. در حال حاضر شما از نظر قانونی در ارتباط با این زمین” Terou گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “برای من که یک شهروند نه تنها یک افتخار آن را بیشتر از یک مسئولیت برای من. و من مسئولیت بسیار جدی است.”

Terou است که به خوبی شناخته شده و صاحب یاسین را فلافل خانه. او موفق به دریافت 2018 صلح جایزه از باشگاه روتاری Knoxville و او نامگذاری شد Knoxville News Sentinel فرد از سال در سال 2018 است.

تا کنون از او در اینجا زندگی می کردند او همواره از رای گیری در انتخابات محلی و ملی. این که چرا ثبت نام برای رای دادن یکی از اولین چیزهایی که او پس از تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده.

“افرادی که متولد و بزرگ شده اینجا من فکر نمی کنم آنها می دانند که چه زیبا در آن است و چگونه آن را یک افتخار برای رای دادن به صدای خود را شنید گفت:” Terou که گفت او را آرا در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. “من خیلی خوشحالم که من قادر به رای دادن در سه ماه.

“من همه را تشویق به انجام این مهم نیست که شما برای رای دادن. این چیزی است که من فکر می کنم, اما فقط برای تمرین خود را راست.”

شما ثبت نام برای رای دادن؟: بررسی در ثبت نام خود را در اینجا

همسرش, Jamelih یک فلسطینی مهاجر است که یک شهروند آمریکا و حمایت او از آنجا که این امر می تواند یک گزینه سریعتر از تلاش برای تبدیل شدن به یک شهروند پس از پناهندگی. کسانی که پناهندگی ممکن است درخواست برای تابعیت “پنج سال پس از تاریخ پذیرش خود را به قانونی اقامت دائم” با توجه به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی.

“این طولانی و خسته کننده” Terou گفت: از این فرآیند است. “با حمایت از من اینجا جامعه شد و آن را کمی آسان تر است.”

او تابعیت آزمون در روز سه شنبه. آزمون به طول انجامید بیش از یک ساعت. Terou 9-year-old daughter, جودی کمک به او را مطالعه و آماده شدن برای این آزمون که در آن اندازه گیری مدنی دانش و عملکرد دولت آمریکا و حقوق و مسئولیت های یک شهروند ایالات متحده.

“او بسیار هیجان زده در مورد آن. برای او این یک معامله بسیار بزرگ برای او این یک افتخار برای کمک به پدرش” Terou گفت. “او به من گفت:” این رویای خود را و من می خواهم به شما کمک کند با آن.”

پس از اعلام او یک شهروند ایالات متحده Terou دریافت کرده است و چندین پیام از حمایت و تبریک می گویم. او موفق به دریافت یک کارت از یک مشتری در روز سه شنبه در رستوران. Knox County شهردار Glenn Jacobs نیز متوقف شده توسط رستوران در روز سه شنبه برای تبریک Terou. او حتی تا به حال یک فرد تبریک می گویم او را به عنوان او راه می رفت پایین خیابان سهشنبه در راه خود را به ثبت نام برای رای دادن.

“من در آن انتظار نیست. آن را فقط یک روز بزرگ برای من اما یک روز بزرگ بیش از همه” Terou گفت. “این است که چرا من می گویند ناکسویل خانواده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>