YBN Cordae به ارمغان می آورد از دست پسر تور به انبار زنده

شعارهای “یک بار دیگر!” پر سالن انبار زندگی می کنند. YBN Cordae به عقب نگاه کرد او DJ و خندید و در پاسخ قریب به اتفاق قربانیان.

“Y’all می خواهید به انجام این کار دوباره ؟” کارولینای شمالی رپر خواسته جمعیت به عنوان او راه می رفت برگشت سمت مرکز صحنه. او ایستاده بود و تنظیم سیاه و سفید خود را Rap-A-Lot, ژاکت به عنوان مخاطب فریاد زد برای چهارمین encore.

“من نمی دانم اگر ما تا کنون بدست به چهار…اما بپرسید و شما باید دریافت خواهید کرد. هوستون تنها چیزی که مهم امشب این بزرگ, کون, گاییدن, خانواده است. در حال حاضر باز است که مادر تا!” او فریاد زد که او motioned برای توسعه گودال mosh به بزرگتر.

طرفداران در گودال تحت فشار قرار دادند در برابر لبه های جمعیت به عنوان DJ یک بار دیگر صف تا “شکست به عنوان فاک,” انرژی بالا آهنگ از Cordae در اولین آلبوم خود را از دست داده است. این آلبوم به دست آورده رپ گرمی نامزدی و اسم خود را برای زمان سفر است. Cordae در حال حاضر از طریق اجرای آهنگ سه بار اما در پایان هر مجموعه جمعیت شروع به شعار باعث رپر به دوباره آن را انجام دهد.

Cordae performed songs from his studio debut as well as mixtape favorites.گسترش

Cordae انجام شده آهنگ از استودیوی او در اولین بازی به عنوان به خوبی به عنوان mixtape مورد علاقه های شما.

عکس های دیوید “Odiwams” رایت

به عنوان Cordae ایستاده بود بین دو بی ثمر درختان آراسته با چند گل رز جمعیت فوران در دوزخ به عنوان اعضای کوبید در برابر هر یک از دیگر.

دست پسر تور لمس کردن در انبار زنده شنبه شب هوستون طرفداران یک فرصت برای تجربه MC که خیلی زحمت حاوی مدرسه با مدرسه جدید. Cordae انجام mixtape بازدید مانند Eminem نمونه “مقدمه ای بر جهان” بالا اما صرف اکثریت از وقت خود را کار خود را از طریق التقاطی اولین. در یک نقطه او در میان جمعیت به دنبال مانند آنها می خواستند که این باشگاه در پایین آن و Cordae ساخته شده مطمئن شوید که برای نگه داشتن انرژی در رفتن.

“من می خواهم همه را به اشک این محل پایین. من می خواهم محل به شکایت من چون خانواده پاره محل پایین.”

زمانی که او هدایت از طریق هد زدن موسیقی Cordae آهسته آن را در حالی که هنوز مدیریت برای نگه داشتن مخاطب در کنار او حتی گرفتن اتاق شروع به بغل کردن و یا هر یک از دیگر در یک نقطه.

Cordae addresses the Houston crowd.گسترش

Cordae آدرس هوستون جمعیت.

عکس های دیوید “Odiwams” رایت

“اگر شما در اینجا خود را با بهترین دوستان من می خواهم شما را به در آغوش گرفتن آنها و به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم” او به عنوان مخاطب به دنبال کت و شلوار. “در حال حاضر که ما انجام داده ایم که من می خواهم شما را به کسی که شما نمی دانید و آنها را در آغوش هم…فقط نمی انجام هر گونه چیزهای عجیب و غریب. “من فقط می خواهم این ایده از کسی که در جلسه مهم دیگر خود را در یکی از نشان می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>