گاهی اوقات شما فقط نمی تواند را تشکیل می دهند چه اتفاقی می افتد در زندگی واقعی است. و گاهی اوقات که داستان زندگی واقعی است فقط بیش از حد خوب و بزرگتر از زندگی به تصویب است.

آهنگساز اوان مک و نویسنده اشعار اپرا جاشوا مک گوایر که مشغول به کار در پشت سر هم در بسیاری از محصولات جدید می دانستم که آنها تا به حال اپرا طلا زمانی که مک اتفاق افتاده است به خواندن یک داستان در هوستون کرونیکل درباره زمان رئیس جمهور روسیه بوریس یلتسین بازدید تگزاس و تحت تاثیر قرار گرفته بود هیچ چیز به اندازه سفر خود را به فروشگاه مواد غذایی.

در حال حاضر مک و مک گوایر در مورد پریمایر یلتسین در تگزاس!, در اپرا در ارتفاعات آخرین کار شرکت سفارش با تگزاس مسیحی دانشگاه Opera استودیو. یکی-نتیجه عمل به وعده بود 65 دقیقه از سرعت گام کمدی — و نه بر خلاف rapid-fire بازدید یلتسین پرداخت ما به دولت در سال 1989. .

“من می خواستم آن را به واقع خنده دار نیست فقط opera خنده دار می گوید:” مک گوایر, موسیقی استاد در دانشگاه واندربیلت در نشویل. “در بسیاری از opera طنز است که شما باید در این باشگاه و همه می خندد به نشان می دهد که آنها به شوخی و آن را فقط tee-hee خنده دار. استاندارد من برای خودم این است که پارک در جنوب و مرد خانواده. شما خواهید دید بسیاری از کاهش پرش در libretto فرم که در آن فقط پاپ, پاپ, پاپ واقعا سریع است. ما هرگز نمی خواهید اجازه دهید مخاطبان حل و فصل. وجود دارد بسیاری از برادوی موسیقی در این نمایش است. به قدم زدن است کمتر اپرا و موسیقی بیشتر.”

ماک که تدریس استاد در کالج اسکیدمور در ساراتوگا اسپرینگز نیویورک توضیح می دهد که ایده آغاز کردم و پس از او را دیدم به یاد داشته باشید-هنگامی که آیتم در هوستون کرونیکل. “این پوچ داستان بوریس یلتسین انکار کمونیسم پس از بازدید از یک فروشگاه مواد غذایی است. بنابراین جاش و شروع کردم به غواصی در و انجام تحقیقات و آمد تا با این خرید….”

“ما در تحقیقات ما در بر داشت یک کتاب توسط یلتسین رئیس که تنها در سیریلیک و بنابراین من آن را دستور داد و تا به حال گوگل ترجمه فصل است که در آن او در مورد این فروشگاه مواد غذایی مراجعه کنید. این نخستین تور در غرب است. او را دیدم ملل متحد مجسمه آزادی و برج ترامپ— همه از آن او unimpressed. سپس او پرواز به مرکز فضایی و هیچ معامله بزرگ است; آنها فضانوردان و سایوز,” مک می گوید.

“بنابراین وجود این برنامه ریزی توقف در یک فروشگاه مواد غذایی, اما آنچه را که آنها در مورد صحبت این بود که او اساسا دوروتی در اونس با دیدن این فروشگاه مواد غذایی. آن را مرتب کردن بر اساس مانند او زندگی می کند در یک دنیای سیاه و سفید و thie فروشگاه مواد غذایی شد و رنگارنگ. در آن سفر در غرب است. آن دانش مشترک است که او مست بود ، و بنابراین ما فکر کردیم که چقدر سرگرم کننده آن خواهد بود به مستی دوروتی در اونس است.”

و یا به عنوان مک گوایر توضیح می دهد: “فقط تصور کنید که گرفتن این واقعا اپرا شخصیت بوریس یلتسین. ما به یاد داشته باشید که در اخبار شبانه به عنوان کودکان. او واقعا راست بالا opera buffa, فقط یک کاراکتر کمیک. او همیشه مست و تلو تلو خوردن در سراسر اما دوست داشتنی است. این مرد خواهد بود باس باریتون برای اطمینان حاصل کنید. و پس از آن ما فقط ساخته شده از این شخصیت های داستانی در اطراف او. این نوع مانند یک فانتزی مستند. تاپیک های زیادی در این اپرا که واقعا اتفاق می افتد اما این فقط تصور از طریق این نوع از zany, Hunter S. Thompson, لنز.”

مک گوایر می گوید اپرا “همیشه واقعا قدرتمند فرم هنری برای من است. تنها هنر فرم که در آن شما می توانید یک شخصیت چیزی گفته و شما می دانید هدف در پشت آن برای اطمینان حاصل کنید. شما می توانید در داخل این فرد روان زیرا آنها می توان یک چیز گفت و موسیقی خواهد بود گفت: چیزی متفاوت است. تنها opera است که اختلاف در آن است. آن چنان دقیق است که راه. “

به عنوان برای مک او می گوید: او کشیده شد به اپرا دلیل من همیشه می گویم که اگر شما عاشق ورزش حرفه ای شما باید خرید…. چون ورزشکاری است که معادل NFL برای یک خواننده اپرا. من دوست دارم که ورزشی آواز قدرت مطلق که تنها سازمان ملل متحد miked خواننده می تواند آواز بخواند. شما نمی توانید آن را هر جای دیگری.”

او و ماک اتاق خواب با هم در مدرسه گراد در سینسیناتی کالج – محافظت از موسیقی اما هرگز فکر نمی کردم نوشتن هر چیزی با هم تا یک دهه بعد. آنها در تماس ماندن با این حال و یک روز مک مک گوایر تماس با یک درخواست.

“اوان نوشت: libretto به اولین اپرای خود را و سپس او به شوخی به نام من و او گفت:” من استفاده از هر کلمه ای که می دانم به جز f-word و من خسته و من می خواهم شما را به انجام کار دوم من خرید….’ بنابراین من گفت که من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود. بنابراین ما فقط شروع به انجام آنها و ما یافت می شود ما تا به حال یک استعداد برای انجام آنها را به سرعت.که به ما اجازه تولید اساسا یک اپرا از یک سال و از سال 2014 تا 2018. یلتسین که ما پنجم پروژه با هم.

مک گوایر می گوید که آنها تمایل به نوشتن این کلمات به موسیقی در پشت سر هم تا یکی می شود هرگز بسیار بسیار جلوتر از دیگر. “بسیاری از مردم در پایان libretto اما که هرگز برای ما” مک گوایر می گوید. پس از پایه های اصلی برای هر یک از آنها دور از هم “یک تن از کار ما انجام شده است بیش از اسکایپ و یک تن از کار ما این است که بسیار سریع انجام می شود در اتاق های هتل ها در شخص ثالث شهرستانها” مک گوایر می گوید.

آن را به عنوان معلوم یلتسین خود را برای اولین بار کمدی هم چیزی است که هر یک از آنها می گویند که آنها نمی توانست قادر به انجام اگر آنها تا به حال خود را توسعه چشمگیر نوشتن لغو احکام صادره ی اول. “بخشی از آنچه که ما در حال از دست رفته در این دوران است که 1980s حس خوش بینی و سبکی و شوق و شعف. ما می خواستیم برگردیم و تصرف است. ما فقط می خواستم به یک سال 1980 شعله افکن به ما زمان حس ترس و ناله” مک گوایر می گوید.

در زندگی واقعی یلتسین کار می کرد از طریق یک مترجم هنگامی که او در تگزاس است. که نمی خواهد کار برای اپرا بنابراین مک گوایر در مورد ساخت یک شکسته فارسی زبان برای شخصیت. “من تاثیر اصلی من خواهد آزادانه اعتراف شد Borat.”

همانطور که برای موسیقی هر کسی که در یک فن از ’80s در موسیقی — Bon Jovi, سفر, رقص فلش — احتمالا زمزمه حق همراه مک می گوید. “من فکر می کنم وجود دارد, مردم, جوان, بزرگسالان آن را دوست دارم چون از ’80s در مراجع و کسانی که مانند opera اما می خواهم به تجربه چیزی جدید. DNA از این قطعه است که تمام خرید…. آن را فقط اتفاق می افتد به یک روکش از 1980s رادیو.

“من می خواهم به موضوع یک چالش به شهروندان هوستون” مک گوایر می گوید. “اگر شما فکر می کنم شما نمی مانند اپرا بیا این یکی.”

اجرای برنامه ریزی شده برای فوریه 22 و 28 و مارس 1 در 2 p. m. در لامبرت سالن 1703 ارتفاعات بلوار. آواز به زبان انگلیسی (کامل با تگزاس لهجه برای برخی از شخصیت ها) با surtitles. برای اطلاعات تماس 713-861-5303 و یا بازدید operaintheheights.org. $39-$89.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im