شما می توانید در پشت صحنه در Dollywood این آخر هفته برای یکی از یک نوع تجربه

برای یک آخر هفته فقط Dollywood دعوت مهمانان به پشت صحنه و تجربه سواری پس از ساعت ها برای 12th annual لرزش در تپه رویداد.

این یکی دو روز رویداد آغاز شده و در سال 2009 به عنوان یک راه برای مهمانان به ببینید که چگونه کارکنان پارک آماده سازی و راه اندازی سواری و همچنین باید زمان اضافی در زیر لیوانی غلتکی.

“تعدادی از گروه ها در coaster جامعه است که آیا حوادث به طوری که اعضای خود را می توانید دریافت بیشتر از وقت خود را در پارک های تفریحی” Dollywood سخنگوی وس Ramey گفت ناکس اخبار. “ما تصمیم به برنامه ریزی یک رویداد که در آن هر کس – ذخیره عضو باشگاه یا نه – می توانید بخشی از سرگرم کننده است.”

چه انتظار

امسال دارندگان بلیط را دریافت کنید به صرف یک ساعت با رهبر فروشگاه که در آن آموزش تعمیر و نگهداری می گیرد. لرزش در تپه مهمانان نیز نگاهی ویژه سوار شدن روی یکی-از-یک-نوع Dollywood اکسپرس پارک 110 تن زغال سنگ سوز در موتور بخار.

“آنها را وادار به دیدن (رهبر) از طریق آنچه در آن طول می کشد برای دریافت Dollywood اکسپرس آماده هر صبح و سوال بپرسید” Ramey گفت. “ما مانند به (دارندگان بلیط) فرصت است که کمی متفاوت است و شما در حال رفتن به خود را در روز به طور متوسط در Dollywood.”

مهمان می تواند صرف بقیه روز را در Dollywood با این حال آنها می خواهم. لرزش در تپه دارندگان بلیط خواهد شد که تمام اموال خود را پس از زمان بسته شدن برای یک نمایش آتش بازی و نامحدود در Thunderhead و عقاب وحشی.

دارندگان بلیط نیز دریافت خواهد کرد یک نسخه محدود تی شرت و یک catered وعده غذایی از یک Dollywood رستوران به علاوه معروف تنقلات مانند گل و جشنواره غذا نانوایی اقلام و دارچین نان.

اطلاعات بلیط

لرزش در تپه آغاز و جمعه شب و در ادامه از طریق پنج شنبه شب.

بزرگسالان بدون نجومی عبور می توانید خرید یک لرزش در تپه بلیط برای $105 که شامل پذیرش برای هر دو روز و تمام رویداد پردازش Ramey گفت.

دارندگان Season pass می توانید بلیط خرید برای $65, او گفت:, و نیاز به استفاده از season pass ID عکس برای ورود به پارک.

کودکان می توانند حضور در این رویداد برای قیمت با تخفیف.

تعداد محدودی بلیط و یک رویداد برنامه در دسترس هستند dollywood.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>