شما هنوز هم می توانید خاطرات و عکس های گرفته شده در ما ناکس اخبار مجازی مدل

شما برنامه ریزی برای دریافت لباس پوشیدن و اما برنامه های شما رو خراب کرد همه به خاطر این کوروناویروس. در حالی که این بیماری همه گیر است که یک مسئله بسیار جدی است و ما نیز درک مدل قرار است به بزرگترین شب از یک فرد جوان و زندگی است.

بنابراین چه چیزی شما را با مدل لباس یا لباس رسمی در حال حاضر که برخی از حافظه های فوق شده است لغو و یا به تعویق افتاد ؟ چه در مورد خود را بالا کلاه و عصا? (صبر کنید شاید درست شد من که عینک است.)

قرار دادن آن همه در و پیوستن به دیگر Knox County, دانش آموزان در, رسمی, Knox, اخبار مجازی پارگی کیسه آب اتفاق می افتد مارس 25 از طریق زوم. شما عرضه خود پذیرایی می کنیم و عرضه خود ما عکاسان برای گرفتن عکس از شما و دوست شما/تاریخ از طریق صفحه نمایش!

درست مثل CDC می گوید: هیچ گروه های بزرگ مجاز است.

چه مجازی مدل?

ما در حال انتخاب حداقل یک جفت — یک زن و شوهر و یا فقط به دوستان — از هر Knox County, مکان عمومی, مدرسه به عنوان طولانی به عنوان کسی که از مدرسه اعمال می شود.

اگر شما انتخاب می شوند به سادگی پیوستن به زوم کنفرانس به معاشرت با همکار دانش آموزان از شهرستان. گوش دادن به برخی از مدل آهنگ به عنوان ما را از طریق هر یک از جفت و عکس لپ تاپ ما در مقابل یک شاخی مدل پس زمینه.

ما برای شما ارسال عکس و, اگر شما باشید تمام راه را از طریق وجود دارد یک شگفتی بزرگ در فروشگاه.

چرا ما این کار ؟

ما می دانیم که این نمی تواند جایگزین مدل اما واقعیت این است که همه چیز مجازی است در طول این نامشخص زمان. امید ما این است که زمانی که شما به عقب نگاه 20 سال از این عکس ها شما را از یاد همه شما را از طریق رفت در طول همه گیر و چگونه شما نمی از دست دادن بینایی از چگونگی هنوز هم از آن لذت ببرید.

بنابراین در حال حاضر آن زمان برای سوال بزرگ است. هیچ نمی خواست کسی به پارگی کیسه آب اگر چه شما باید پیش بروید و هاپ است که اگر شما می خواهید برای شرکت.

پرسش این است: چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

می خواهید برای شرکت در ؟

همه ما نیاز داریم به نام مدرسه اطلاعات تماس پدر و مادر اطلاعات تماس و تاریخ نام و نام خانوادگی. همه که وارد شود با استفاده از فرم زیر و یا در بیت.ly/knoxprom.

رای گیری باز است مارس 10-17 و برندگان اعلام خواهد شد مارس 18. این به این معنی یک هفته برای آماده شدن برای روز بزرگ است.

برندگان تماس گرفته خواهد شد با اطلاعات بیشتر در مورد زمان و نحوه پیوستن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>