شما نمی توانید به اشتباه با اینکه سخاوتمندانه | دیو رمزی

باید من و همسرم ده و بر ما محرک چک? او فکر می کند ما باید اما من مطمئن نیستم. در ذهن ما در حال حاضر به پول ما را به سزار — پس به صحبت می کنند — و در حال حاضر او فقط به آن را به عقب. شما چه فکر می کنید ؟

A: خوب, آن را به شما پول شما برگشت. دولت واقعا به ایجاد هر چیزی, آن را تنها طول می کشد پول از ما. و در این مورد آن را به شما برخی از آنچه در آن زمان. من واقعا نمی بینید که به عنوان یک tithing شرایط.

طرف دیگر سکه این است که شما واقعا نمی توانید به اشتباه بودن سخاوتمندانه. ده یک است و پایه خود را برای سخاوت. شما نباید عشر یا نه عشر به دلیل مجموعه ای از قوانین است, اما اگر شما با داشتن یک کلامی یا فلسفی بحث در مورد عشر و چگونه کار می کند, من فکر می کنم استدلال خود را صدا است.

آن را قطعا رستگاری موضوع اما سخاوت یک ریتم خوب را در زندگی خود را. و راستش این محرک چک نوع مانند بازپرداخت مالیات. شما آن را به دولت و در حال حاضر آنها در حال دادن آن را به عقب.

بنابراین در ذهن من این باشه در هر صورت. من فقط همیشه یک نگرش هنگامی که در شک, آن را بهتر به شما بدهد.

ما را در مورد $70,000 یک سال و ما بدهی رایگان به جز خانه ما. ما زیر طرح خود را و شروع به صرفه جویی برای بازنشستگی, اما ما تنها $15,000 در سمت چپ ما وام مسکن. ما می توانیم که پرداخت می شود در شش یا هفت ماه پس از این امر می تواند خوب به جلو بروید و پرداخت ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است قبل از ادامه به صرفه جویی برای بازنشستگی است ؟

یک: من به طور کلی خیلی سخت در مورد چسبیده با مناسب سفارش در حالی که انجام گام های کودک. اما در مورد شما با چنین مقدار کمی از چپ به پرداخت در خانه شما, من فکر می کنم من می خواهم به جلو بروید و دست کشیدن که از.

بسیاری از مردم به بحث هنوز شش ارقام سمت چپ بر روی وام مسکن خود را. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین است و وضعیت شما هستند در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن, شما بچه ها می تواند به طور کامل بدهی رایگان کریسمس و شما در حال حاضر شروع به ایجاد یک حرکت برنامه ریزی بازنشستگی. من می گویند برو برای آن!

دیو رمزی است که یک نویسنده و رادیو نمایش میزبان. دنبال دیو در وب در daveramsey.com و در توییتر @DaveRamsey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>