شما ممکن است نیاز به دوربین دوچشمی برای دیدن در حزب یارو این تابستان


یکشنبه, مارس 15 سال 2020

ارسال شده توسط Jaime درده در Wed Apr 15, 2020 در 1:12 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید Party Cove won't be the same this summer. - JAMES CARR / FLICKR

گشت بزرگراه ایالت میسوری خارجه صادر کرده است یک هشدار به کسانی که فکر می کنم زندگی در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در حال رفتن به کسب و کار به طور معمول در این تابستان.

سازمان آب گشت بخش سیاست آب است و بسیاری از کارها از جمله صدور مجوز اجرای محدودیت سرعت در آب و بستن موقعیت های بالقوه خطرناک.

MSHP توییتی یک هشدار به تازگی یادآوری هر دو boaters و بازدید کنندگان است که هر یک گردهمایی اجتماعی از جمله بیش از ده نفر است که تخطی از فرماندار مایک پارسونز “در خانه ماندن” سفارش.

که بدان معنی است که دختران رفته وحشی به سبک و قایق های زنجیره ای که در Anderson توخالی یارو (یک.k.”حزب یارو”) هر تابستان ممنوع این سال است.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود در آب, بنابراین اگر شما مصمم به دیدن برهنه سینه پس از آن فراموش نکنید که برای بسته دوربین شکاری خود را.

وجود دارد صعودی به این وضعیت ، در حال حاضر که شما باید به دور ماندن زنان نمی قادر خواهد بود به راحتی قضاوت شما به اندازه خود … قایق.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: دریاچه از رشتهکوه اوزارک, پارتی, یارو, St. Louis, تابستان, Anderson توخالی یارو coronavirus COVID-19 تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>