جوان Dolph و کلید Glock را هیچ قانون به مجلس بلوز

کلید گلاک محکم خود را به عنوان او تکیه کردن به جمعیت. چراغ در خانه, بلوز پوشیده اما فلش از صدها نفر از تلفن های دوربین در خانه بسته بندی شده روشن ممفیس MC و الماس درخشان زنجیره ای آویخته در اطراف گردن خود را. او پا را بر روی جمعیت در ابتدا ظاهر می شود را امتحان کنید و گشت و گذار اما تقریبا بلافاصله ایستاد shakily اما به طور پیوسته راه رفتن در سراسر مخاطبان به عنوان باس, ضرب و شتم از “همه می دانند” کوبید از طریق سیستم صوتی.

کلید Glock ایستاده بود برگزار شد تا مخاطبان در حالی که انجام او آیه از 2019 همکاری دام و Dummerدر حالی که شریک زندگی خود را در آلبوم جوان, Dolph, کرات تا دیوانه وار جمعیت. Dolph لباس پوشیدن و به سادگی در شلوار تیره و پیراهن Gucci, ایستاده بود پشت با اسلحه خود را دراز. او در زمان یک لحظه کوتاه به تنظیم الماس encrusted زنجیره ای حلق آویز در اطراف گردن خود را به نظر می رسد که حتی روشن تر تخمگذار بر روی تی شرت سیاه و سفید و سپس پشت به مخاطب.

“من می خواهم تو را به نور آن را! نور آن را هوستون!” فریاد زد ممفیس رپ به عنوان جمعیت تابیده چراغ های خود را بر روی کلید گلاک و منعکس بادی دلفین ها و Orcas از طریق هوا.

An exotic dancer performs why Young Dolph hits the stage.

یک رقصنده عجیب و غریب انجام می دهد چرا جوان Dolph بازدید این مرحله.

عکس جنیفر دریاچه

جوان Dolph ساخته شده است وزوز در صنعت ساختمان خود را با نام تجاری سازگار mixtapes چرخش عمده برچسب معاملات و نگهداری و برچسب خود را مستقل است. که مالکیت فراهم کرده است او توانایی به ثبت نام خود را پسر عموی کلید Glock به مسیر کاغذ سرگرمی. در حالی که دیگران خود را برچسب signee و protégée بازی در یک نقش کوچک در تور, Dolph و کلید Glock به اشتراک گذاری این مرحله تقریبا به همان اندازه.

هیچ قوانین تور کلید گلاک و جوان, Dolph تور کشور و ترویج مشارکتی آلبوم و همچنین انفرادی کار می کنند. برجسته نشان می دهد تعدادی از باز کردن اعمال فشار دادن دو headliners’ ورود به تقریبا 10 p. m. اما هنگامی که پرده کاهش یافته است به فاش کردن مجموعه کلاس درس تا در مرحله جمعیت بی قراری بلافاصله تبدیل به هیجان.

دو استریپر قطب سوی دو طرف درگیر در این مرحله در حالی که یک زن و شوهر از رقصنده در لباس پوشیدن مانند دانش آموز twerked به موسیقی پر کردن ساختمان است. مخاطبان فوران در تشویق به عنوان یکی از رقصندگان “surfed” در بالای یکی دیگر در حالی که در حال چرخش در اطراف قطب.

Key Glock rocks the crowd

کلید Glock سنگ های جمعیت

عکس جنیفر دریاچه

در حالی که برخی از نشان می دهد رنج می برند می تواند در کوتاه lulls در موسیقی هیچ قانون تور تا به حال یک کمدین به گاه آمده و حفظ جمعیت اعتیاد به مواد مخدره با جوک ها و مسابقات مختلف.

“من می شنوم هوستون بزرگترین جوان Dolph طرفداران!” فریاد زد: کمدین به عنوان اتاق فریاد زد در پاسخ. “اگر درست است پس من نیاز خانواده به جیغ زدن و نگه داشتن حزب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید