یوتیوب ایجاد $100M صندوق برای سازندگان


Brandcast تمرکز بر روی فیلم های شخصی

یوتیوب مجازی Brandcast در خانه را باز کرد با تمرکز بر راه پلت فرم های ویدئویی است که استفاده می شود در این بی سابقه بار.

Susan Wojcicki مدیر عامل یوتیوب, باز, ارائه, با توجه به این فاجعه و ضرر و زیان ناشی از COVID-19 همه گیر و خشونت تحمیل شده بر جامعه سیاه و سفید.

“در یوتیوب ما معتقدیم Black lives matter,” او گفت:.

رابرت Kyncl مدیر ارشد کسب و کار افسر برای یوتیوب گفته است که تنظیم کرده بود تا چند سال 100 میلیون دلار صندوق “برای کمک به تقویت صداها و داستان از سازندگان.”

با مردم قرنطینه در خانه های خود شده اند و با استفاده از ویدئو در یوتیوب به هم و کشف کردن که چگونه به در چگونه به موهای خود درس گفت: Kevin Allocca رئیس فرهنگ و روند در یوتیوب.

حتی مشاهیر بدست به عمل وی افزود: با اشاره به John Krasinski که برخی از خبر خوب رسانه ای شد تماشا 73 میلیون نفر است.

“ارتباط از وب سایت های از راه می آید مردم از آن استفاده کنید,” او گفت:.

سرگرمی بخش منجر شد توسط لیلی سینگ که آغاز شده در یوتیوب در سال 2010 و در حال حاضر در اواخر شب نشان می دهد در NBC. اما او هنوز ایجاد ویدئوها برای کانال یوتیوب.

الکس رودریگز چراغ های ورزشی, بخش, Karlie Kloss میزبانی مد و شیوه زندگی گوردون رامزی پخته شده مواد غذایی و Cookie Monster MC می خواهم یادگیری و آموزش و پرورش.

ارائه نیز رو به پایین به کسب و کار. یوتیوب انتخاب کنید و ارتقاء گوگل ترجیح داده بود اعلام کرد. این اجازه می دهد تا تبلیغ خرید بسته که تنها ویژگی محبوب ترین کانال یوتیوب و.علاوه بر این ،

همچنین پرده برداری از یوتیوب تلویزیون بر روی صفحه نمایش تلویزیون است که ویژگی های تبلیغات که دیده بینندگان بر روی صفحه نمایش بزرگ و با نام تجاری آسانسور برای یوتیوب, که اندازه گیری تاثیر مبارزات.

فیلم اکشن مبارزات بودند و همچنین معرفی به عنوان یک “ساده و مقرون به صرفه راه برای رانندگی بیشتر تبدیل در سراسر یوتیوب.

این شرکت پرده برداری کرد 2020 یوتیوب آثار برندگان از جمله جایزه بزرگ و خلاق جایزه نوآوری که رفت به Bacardi و آن آژانس تبلیغاتی BBDO.

برخی از برنامه نویسی جدید به آینده یوتیوب شامل چهار بخش docuseries با Demi Lovato; خانه نهایی مسابقات قهرمانی, میزبانی توسط Stephen Curry; مستنددر 10 قسمت نوشته سری برای بچه ها و خانواده هایی که تولید می شود از راه دور و بدون عنوان دیوید بلین رویداد زندگی می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>