گوگل متعلق به جریان پرداخت پلت فرم تلویزیون در حال حاضر خواهد شد به بازار عرضه شده مخابرات اینترنت مشتریان

یوتیوب دارای امضا توزیع مقابله با Windstream به بازار مخابراتی مجازی خود پرداخت خدمات تلویزیون, یوتیوب تلویزیون به مخابرات جنبشی مشتریان اینترنت.

Little Rock, Arkansas مبتنی بر Windstream به تازگی شروع به اطلاع مشتریان است که آن را متوقف خواهد شد ارائه سنتی خطی پرداخت خدمات تلویزیون. حرکت این شرکت گفت: اجازه خواهد داد که آن را به جای ارائه به مشترکین خود “advanced streaming تصویری ارائه شده است.”

“همکاری با یوتیوب تلویزیون می دهد مشتریان یک راه برای قطع طناب بدون به خطر انداختن زندگی می کنند پوشش های محلی و یکپارچه دسترسی به آخرین بر روی تقاضا محتوا” گفت: Jeff کوچک, رئيس جمهور از شرکت های مصرف کننده و کوچک و متوسط کسب و کار در بخش, در بیانیه ای. “خوشبختانه برای مشتریان قابل اعتماد با سرعت بالا به شبکه تحویل داده شده توسط جنبشی است که بهترین مکان برای لذت بردن از جریان ویدئو.”

یوتیوب تلویزیون جذب کرده است بیش از 2 میلیون مشترک به صورت مجازی خود MVPD (vMVPD) ارائه می دهد که یک پایه بسته از 70 کانال 50 دلار در ماه است.

یوتیوب تلویزیون حک شده مشابه معاملات توزیع با Cincinnati Bell و هاوایی مخابرات. یوتیوب و تلویزیون است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک گزینه دیگر جنبشی مارک سرویس ویدئو

یک سال پیش Winstream اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک تکرار MobiTV جریان پلت فرم تحت جنبشی با نام تجاری.

برنامه های جدید مبتنی بر MobiTV اتصال مبتنی بر فن آوری صورتحساب به عنوان یک “جایگزینی مستقیم” برای میراث جنبشی تلویزیون محصول که بر اساس اریکسون را MediaRoom پلت فرم.

این سرویس جدید در ابتدا راه اندازی در Windstream شمالی گرجستان رد پا, پس, Lincoln, Nebraska. جنبشی تلویزیون بود و انتظار می رود در دسترس در سراسر هشت اضافی بازار در سال گذشته این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im