یوتیوب تلویزیون می گوید No به YES


RSN ادعا streamer حاضر به پرداخت نرخ بازار برای برنامه نویسی

پس از آنچه به نظر می رسید مانند تاخیر در به طور فزاینده زمان حمل مذاکرات بین یوتیوب و تلویزیون Sinclair Broadcast Group ورزشی منطقه ای شبکه های یانکی ها سرگرمی و شبکه ورزش (بله) که شامل سینکلر به عنوان یک اقلیت شریک گفت: از آن کاهش یافته و توسط جریان سرویس ویدئو.

“یوتیوب تلویزیون خود را خودخواه, دلایل و با مجموع بی توجهی به آن بله مشتریان حاضر به پرداخت نرخ بازار و شرایط بازار و شرایط است که دیگر YES توزیع کنندگان توافق کرده اند که به” بله در بیانیه ای گفت. “در واقع یوتیوب تلویزیون به دنبال رای بود که به خوبی زیر چه دیگر YES توزیع کنندگان پرداخت و از آنجا که بله نگه می دارد آن کلمه را به همه آن توزیع کنندگان آن نمی تواند مقابله. زمانی که یوتیوب تلویزیون متوجه آن نمی تواند یک یار کمتر-بازار معامله آن کاهش یافته است بله شبکه است.”

یوتیوب تلویزیون به نظر می رسد برای جلوگیری از خاموشی چند سینکلر متعلق به RSNs در اوایل این هفته هنگامی که پس از تهدید به رها کردن شبکه های یوتیوب تلویزیون توافق به یک فرمت است که بر روی کانال های خدمات در حالی که مذاکرات ادامه داد. اما حتی به نظر می رسد که به تعبیر شود, با توجه به بیانیه ای از بله.

بله خریداری شده توسط یک گروه از جمله نیویورک یانکیز آمازون و سینکلر در ماه اوت به حدود 3.47 میلیارد دلار از والت دیزنی شرکت ، که مجبور شد به سمت آن RSNs به عنوان بخشی از دولت فدرال تصویب آن $71.3 میلیارد خرید 21st Century Fox دارایی.

“سینکلر برای خود دلایل انتخاب را به یک معامله برای بعضی و نه همه آن خدمات برنامه نویسی است که از مطالعه خارج شدند بزرگ-بازار RSNs های یاد franchises و بازیکنان ستاره” بله ادامه داد: در آن بیانیه است. “نیویورک یانکیز را روشن ساخته است به لیگ اصلی بیس بال و یوتیوب تلویزیون که یانکی ها نمی خواهد به نظر می رسد در هر یک از بازی های ملی تلویزیونی توسط یوتیوب تلویزیون از طریق آن ملی برنامه تلویزیونی توافق با لیگ اصلی بیس بال. ما مصرانه از همه طرفداران ما برای رفتن به YESNetwork.com برای دیدن لیست سایر خدمات جریان و توزیع کنندگان دیگر که حمل بله شبکه. با یوتیوب تلویزیون دیگر حمل آن به نظر می رسد به عنوان هر چند یوتیوب تلویزیون مشتریان خواهد پرداخت همان در حالی که گرفتن کمتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>