یوتیوب تلویزیون را رها سینکلر تورهای ورزشی


حرکت تاثیر می گذارد سابق Fox Sports RSNs بله شبکه شروع Feb. 29

یوتیوب و تلویزیون گفت: این امر می تواند حذف Fox Sports شبکه های منطقه ای که به دست آورد Sinclair Broadcast Group در سال گذشته است.

این حرکت که همچنین اثرات بله شبکه که در آن سینکلر خرید سهام موثر است Feb. 29. سینکلر نیز تلاش برای به دست آوردن حمل و نقل به صورت متحرک ورزشی شبکه خود سرمایه گذاری مشترک با توله شیکاگو.

در یک سری از توییت یوتیوب تلویزیون گفت که این حرکت نشان دهنده افزایش هزینه های ورزشی شبکه های. همچنین اشاره کرد که دیگر تلویزیون پرداخت رسانه ها نیز کاهش یافته است RSNs. ظرف شبکه در میان اولین به رها کردن سینکلر متعلق به RSNs است و هیچ نشانه ای که این برنامه به آنها را به عقب.

“به شما به ارمغان بیاورد 70+ کانال های ما قرارداد با صاحبان محتوا است که به صورت دوره ای renegotiated. Sinclair Broadcast Group, مالک فاکس ورزشی منطقه ای شبکه و بله شبکه یکی از بزرگترین صاحبان ایستگاه های تلویزیونی محلی در ایالات متحده” یوتیوب تلویزیون گفت.

مرتبط با: چشم انداز نامشخص برای RSN کسب و کار به طور کلی

“ما خرید حقوق از سینکلر برای توزیع محتوا به شما. علی رغم بهترین تلاش های ما شده است قادر به رسیدن به یک توافق با سینکلر. به عنوان یک نتیجه, ما دیگر نمی خواهد ارائه فاکس منطقه ای شبکه های ورزشی از جمله بله, شبکه, شروع, مارس 29th,” یوتیوب تلویزیون گفت.

“ما این تصمیم را به آرامی. این بازتابی از افزایش هزینه های مطالب ورزشی. شما ممکن است متوجه, چند, دیگر TV خدمات نیز تصمیم به حذف فاکس ورزشی منطقه ای شبکه های خود را از ترکیب تیم ، “با تشکر از شما برای عضویت خود را به عنوان ما در تلاش برای ساخت بهترین شکل ممکن جریان تجربه برای شما. شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد امروز اگر شما تحت تاثیر این تغییر است.”

مرتبط با: خیمه شبکه ورزش گام تا بشقاب

بر روی YES شبکه وب سایت RSN گفت: “ما امیدواریم که ما می تواند رسیدن به یک توافق با یوتیوب تلویزیون. اما بر اساس بحث ما به تاریخ ما خوشبین نیستند”

بله شبکه گفت: مشترکین دیگر وجود دارد پرداخت-TV خدمات آنها می تواند تغییر به منظور حفظ شدن شبکه.

“دیگر وجود دارد جریان خدماتی که ارائه YES شبکه از جمله یانکی ها و شبکه های بازی و این خدمات آسان برای ثبت نام در یک ماده از چند دقیقه” بله گفت.

برای داستان های بیشتر مثل این بازدید وب سایت خواهر ما بعدی تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>