شما رو سوال در مورد دانشگاه تنسی shutdown. ما باید پاسخ.

یادداشت سردبیر: خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

پس از دانشگاه تنسی اعلام کرد که از آن خواهد شد تعلیق تمام کلاس های حضوری و در حال حرکت به یک قالب آنلاین برای کاهش خطرات ناشی از شیوع کروناویروس مردم درخواست چه خواهد بود تحت تاثیر موقت خاموش کردن.

در حالی که دانشگاه تهران است که هنوز هم کار کردن برخی از جزئیات در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

مدارس باید تشخیص داده نمی coronavirus

اولین و مهم ترین وجود دارد هیچ مورد از coronavirus گزارش شده در هر دانشگاه تهران پردیس از طریق پنج شنبه. تنسی وزارت بهداشت روز پنجشنبه گفت که این ایالت تعداد موارد تایید شده بود به 18 افزایش یافته است از جمله برای اولین بار شناسایی شده در Knox County است. که فرد آلوده شده به خارج از کشور و جدا شده پس از بازگشت به ایالات متحده

وقتی که کلاس های آنلاین آغاز شد ؟

شروع مارس 23 (دوشنبه پس از رخصتی بهار) UT حرکت خواهد کرد و همه در کلاس های حضوری آنلاین. کلاس آنلاین باشین تا نقاط مختلف برای هر پردیس:

  • UT Chattanooga: تا مارس 30
  • UT Knoxville: تا آوریل 3
  • UT مارتین: تا آوریل 3

بیشتر: کالج closings: بیش از 100 دانشگاه لغو کلاس های حضوری و حرکت آنلاین

آیا دانش آموزان باید به حرکت کردن دانشگاه ؟

بله. دانش آموزانی که زندگی در خوابگاه در محوطه دانشگاه باید حرکت توسط 8 بعد از ظهر مارس 22 و به خواسته بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار. خوابگاه بسته خواهد شد تا آوریل 3 هر چند که می تواند تغییر کند اگر شرایط انجام دهد.

پردیس زندگی قوانین شامل دانش آموزان خواهری و برادری مسکن و دانشجویان بین المللی. هر دانش آموز که نیاز به اقامت در محوطه دانشگاه می توانید درخواست برای معافیت از طریق دانشگاه مسکن.

خواهد شد هر گونه خدمات و امکانات اقامت باز ؟

این دانشگاه ادامه خواهد داد به منظور بررسی که خدمات باز خواهد ماند.

“دانشگاه باز باقی خواهد ماند اگر چه چندین سازمان و منابع در سراسر محوطه دانشگاه را محدود عملیات” گفت: UT سخنگوی Tyra Haag.

هاجز کتابخانه بسته خواهد شد آغاز روز شنبه تا اطلاع ثانوی.

RecSports امکانات باز خواهد ماند تا جمعه اما را از طریق شکستن بهار. این McClung موزه بسته خواهد شد را به عموم از 16 مارس تا آوریل 3 و تمام حوادث موزه لغو شده است به عنوان به خوبی.

یک لیست به روز شده از دانشگاه های خدمات خواهد شد که باز در دسترس است در دانشگاه تهران وب سایت.

در حال ارومیه قرار است به کار در دانشگاه ؟

دانشکده می تواند تعیین اگر آنها می خواهند به کار از خانه و یا از پردیس. اما اجتماعی فاصله تشویق است.

“پردیس بسته نشده است” Haag گفت. “ما در حال تشویق اجتماعی فاصله. دانشکده می تواند تعیین کند که آیا آنها ارائه آموزش های آنها از خانه خود و یا دفتر.”

خواهد فارغ التحصیلی بود با تاخیر و یا لغو ؟

آن را خیلی زود به بگویید.

“زود است به حدس و گمان” Haag گفت. “در این زمان غیر رویدادهای ورزشی بین 16 مارس و آوریل 5 لغو شده است. ما همچنان به ارائه به روز رسانی به عنوان ما می دانیم بیشتر است.”

در حال پردیس حوادث ادامه ؟

آغاز مارس 16, از طریق مارس 5, همه رویدادها پردیس با 50 یا بیشتر افراد شرکت لغو شده است.

سازمان دهندگان این رویداد می توانند درخواست معافیت از طریق تماس با پردیس حوادث.

این به چه معنی برای ورزش ؟

ثانیه به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی را از طریق مه و NCAA را لغو کرده است تمام زمستان و بهار مسابقات از جمله مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

نارنجی و سفید, زمستان بازی فوتبال در 4 p. m., آوریل 18 در Neyland ورزشگاه لغو نشده است.

SEC دارای ممنوع در خارج از دانشگاه جذب و استخدام دانشجوی آینده نگر ورزشکاران در پردیس در این زمان.

خواهد UT حمل و نقل همچنان به اجرا ؟

اتوبوس را به کار گیرند در “صورت محدود” Haag گفت و اتوبوس برنامه به روز خواهد شد از طریق UT نرم افزار حمل و نقل.

خواهد شد و دانش آموزان با پردیس شغل پرداخت می شود?

UT ارزیابی گزینه های خود را برای دانش آموز کارکنان.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر پردیس ساکن که نیاز به یک محل برای زندگی, یکی,” Haag گفت. “ما قرار داده اند معافیت روند در محل برای دانش آموزانی که نیاز به بازگشت به محل اقامت سالن پس از رخصتی بهار. ما در حال ارزیابی متناوب کار می کنند شرایط طوری دانشجویی کارگران باید گزینه ای را برای ادامه کار در صورت نیاز.”

را آموزش دستیاران هنوز هم پرداخت می شود? خواهد ساعتی کارگران هنوز پرداخت می شود?

دولت در برقراری ارتباط با ادارات.

“ما درک می کنیم این یک مسئله مهم برای بسیاری از دانش آموزان ما” Haag گفت. “دانشگاه باز است و ما در حال برقراری ارتباط با بخش مورد ارائه راهنمایی در مورد انعطاف پذیری با درخواست کار و برنامه است.”

همانطور که برای ساعتی کارگران UT “آموزش ناظران در سراسر محوطه دانشگاه برای استفاده از حداکثر انعطاف پذیری برای اطمینان از ما کارگران ساعتی کار خود را نگه دارید و یا قابل مقایسه مواضع” Haag گفت.

آنچه در مورد ترم تابستان?

هیچ تصمیم گیری شده است به عنوان روز پنج Haag گفت.

اگر کلاس خود را نمی توان منتقل به یک فرمت آنلاین?

این دانشگاه ارزیابی گزینه های برای کلاس های است که نمی توان منتقل به یک فرمت آنلاین مانند کلاس های مانند هنر و طراحی است که نیاز به کار فیزیکی مواد است.

“ما می دانیم که این یک موضوع مهم برای مدرسان و دانش آموزان” Haag گفت. “ما در حال جمع آوری اطلاعات از رهبری در دانشگاه های سراسر محوطه دانشگاه برای کار با همه درگیر به آمده تا با یک راه حل که بهترین پشتیبانی از دانش آموزان است.”

آنچه باید دانش آموزان سفر برای شکستن بهار می دانید در مورد بازگشت به دانشگاه ؟

هر دانشجویی دانشکده یا کارکنان است که می رود در یک سفر دریایی و یا سفر به مناطق دسته بندی شده اند توسط CDC به عنوان سطح 2 یا 3 برای خطر هستند و نیاز به از خود جدا برای 14 روز پس از تاریخ خروج از منطقه آسیب دیده.

در اوایل این هفته, UT مقامات تشویق دانش آموزان به محدود کردن سفر خود را بیش از رخصتی بهار و با توجه به محلی COVID-19 هشدارهای اگر آنها سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>