توافقنامه گسترش انیمه محبوب تلویزیون حق رای دادن در سراسر جهان در امن جریان™ کانال Kidoodle.TV®

نیویورک در 17 فوریه سال 2020 – Konami متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc. تا به توافق با AVOD کانال Kidoodle.TV® به ارمغان می آورد Yu-Gi-Oh! حق رای به خود را امن جریان™ محتوای تخته سنگ. این علائم اولین بار Yu-Gi-Oh! در دسترس خواهد بود در این خانواده جهانی-دوستانه AVOD کانال. این خبر امروز توسط مارک کرک (SVP مدیر دیجیتال عملیات در کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc.

ابتدا در ماه فوریه Kidoodle.TV® ارائه خواهد شد Yu-Gi-Oh! ARC-V (فصل 1 تا 3). این شامل 148 نیم ساعت قسمت از ARC-V (به زبان انگلیسی) شامل همه جدید اکشن دوئل که در آن هیولا به معنای واقعی کلمه به زندگی می آیند با پیشرفت در تکنولوژی هولوگرافی.

Kidoodle.TV® است AVOD کانال برای کودکان زیر 12 در حال حاضر در دسترس در 140-به علاوه کشورهای با بیش از 17,000 قسمت از محتوا و در دسترس در زبان های متعدد. برنامه نویسی آن تیم دست بر میدارد هر نشان می دهد حصول اطمینان از تمام محتوای مناسب سن و نشان دهنده بهترین آموزشی سرگرم کننده و داستان های الهام بخش.

“ما خوشحالیم که با همکاری Kidoodle.TV®از امن جریان™ بچه ها AVOD پلت فرم” گفت: Kirk. “Kidoodle.TV®‘s رسیدن به جهانی فراهم می کند و در عین حال یکی دیگر از پلت فرم برای کودکان و نوجوانان در سراسر جهان به تعامل با Yu-Gi-Oh! نام تجاری.”

“علاوه بر این از کونامی با کیفیت بالا حق رای دادن انیمه Yu-Gi-Oh!, یک مثال عالی از ما در حال رشد محتوای ارائه شده برای کودکان در سطح جهان است. ما هیجان زده برای اضافه کردن این نوع کیفیت و سرگرم کننده و تخیلی مطالب در Kidoodle.TV کانال های بیشتر در حال گسترش و بزرگ ما ارائه می گوید:” برندا Bisner رئیس محتوای افسر.

در Yu-Gi-Oh! ARC-V پدیده Sakaki رویایی است که به دنبال پدر خود را قدم به قدم و تبدیل شدن به بزرگترین “دوئل-tainer” در تاریخ – و او فقط ممکن است آن را خاموش بکشد که او به طور ناگهانی می یابد آونگ احضار یک هرگز قبل دیده می شود روش است که اجازه می دهد تا او را احضار هیولا های بسیاری در یک بار! اما زمانی که تعداد بی شماری از رقبای ظهور به سرقت نور افکن پدیده نیاز به دنده تا خود بازی به دلیل دوئل به تکامل بدون توقف جهان از عمل!

Kidoodle.TV® در دسترس است بر روی بیش از 1000 دستگاه از جمله: iOS, اندروید, اپل, تلویزیون, آتش, تلویزیون, ال جی, سامسونگ Chromecast ، Roku, آمازون, متصل, تلویزیون, وب HTML5 و بسیاری دیگر.

کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc. عضو کونامی و متخصص در multiplatform نام تجاری تولید و مدیریت. کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc. طول می کشد 360 درجه رویکرد در مدیریت حقوق در سطح جهان یاد IPs مانند

Kidoodle.TV® یک خانواده متمرکز امن جریان™ کانال متعهد به تضمین این که کودکان باید یک جایگزین امن برای جریان های مورد علاقه خود را نشان می دهد تلویزیون و فیلم. در دسترس در بیش از 140 کشور در هزاران نفر از دستگاه های متصل Kidoodle.TV جایی که پدر و مادر و مراقبان می توانید اعتماد است که فرزندان خود را امن خواهد بود و نمی تواند در معرض چیزی مضر یا نامناسب است. هر قطعه از محتوای موجود در Kidoodle.TV به شدت تایید توسط افراد دلسوز و متعهد به حفاظت از کودکان! Kidoodle.TV موجود در iOS, آندروید, اپل, تلویزیون, آتش, تلویزیون, ال جی, سامسونگ Chromecast ، Roku, آمازون, متصل, تلویزیون, وب HTML5 و بسیاری دیگر از رسانه های جریان دستگاه های. بازدید www.kidoodle.tv برای کسب اطلاعات بیشتر. *در دسترس بودن محتوا ممکن است با محل و خواهد شد از زمان به زمان تغییر.

Facebook: https://www.facebook.com/KidoodleTV

Twitter: https://twitter.com/kidoodleTV

Instagram: https://www.instagram.com/kidoodletv/

# # #

تماس با رسانه ها:

تماس با ما: media@kidoodle.tv

جف پریر/اولویت روابط عمومی

ایمیل. jeff@prioritypr.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im