همانطور که از نوشتن این در حال اجرا پشت Zachary Evans هنوز به تصمیم می گیرید که فوتبال کالج برنامه او را در فضل با حضور خود.

که می تواند تغییر در پایان این ستون. و یا در پایان این پاراگراف. او می تواند به تنسی یا LSU یا — چه کسی می داند ؟ — شاید XFL.

ایوانز ردیف 2-رتبه بندی در حال اجرا در سال 2020 استخدام در کلاس با توجه به 247Sports کامپوزیت. گریزان در حال اجرا بازگشت از هوستون سخت است برای به دست آوردن یک مهره در مورد اینکه آیا او در این زمینه و یا استخدام یک سفر.

او امضا ملی نامه ای از قصد برای بازی با گرجستان اما تغییر ذهن خود را. گرجستان و سپس بزرگواری منتشر شد او را از تعهدات خود.

ایوانز در حال حاضر یک عامل آزاد است. او یک ملی نامه قصد. او هیچ فشار دادن مهلت. او می تواند نشان می دهد تا در یک مدرسه زمانی که او می خواهد به نشان می دهد تا در یک مدرسه.

این اتصالات که ایوانز است که ظاهرا با توجه به تنسی است. این جلد می دانم آنچه آن را مانند به دنبال بالا در حال اجرا پشت اجرا می شود که در خارج استخدام جعبه.

در سال 2009 استخدام چرخه ویچیتا برایس قهوه ای بود شماره 1-رتبه بندی در حال اجرا بازگشت. او با عجله برای بیش از 7000 متری در دبیرستان خود را حرفه ای بود اما در هیچ عجله به ثبت ملی نامه ای از قصد.

در ماه فوریه سال 2008 او متعهد به دانشگاه میامی اما نمی ثبت نام در امضای بعد از یک سال بعد. فقط به نشان می دهد که چقدر او ارزش خود را در تعهد او به نام پنج تن دیگر فینالیست از جمله تنسی است.

قهوه ای کاهش یافته است, در دانشگاه تهران در فوریه 2009 و ظاهرا دوست مناظر. در ماه مارس سال اول UT مربی لین Kiffin تا به حال تاج جواهر از سال 2009 کلاس.

اما قهوه ای نمی گذشته بسیار طولانی تر از Kiffin در تنسی است. Kiffin چپ برای سر کار مربیگری در جنوب کالیفرنیا پس از فصل 2009 و قهوه ای منتقل خارجه کانزاس.

قهوه ای عجله برای 460 متری در یک فصل در UT. Kansas State نمی کنید که بسیار از او. او انجام سه بار برای 16 متری قبل از او دوم کالج برنامه.

او انجام شد اما نه فوتبال. قهوه ای وارد پیش نویس NFL در سال 2012 صورت گرفته بود در دور هفتم توسط فیلادلفیا ایگلز. او همچنین برای لوایح بوفالو و سیاتل Seahawks در چهار سال pro حرفه ای.

در فراموش شدنی حرفه ای او هنوز موفق یک زن و شوهر از به یاد ماندنی بازی — بازی که در آن او را دیدم استعداد است که یک بار او را چنین پی کالج استخدام. او با عجله برای 178 متری به عنوان یک عقاب rookie برابر Carolina Panthers در “دوشنبه شب فوتبال است.” یک هفته بعد او با عجله برای 169 متری در برابر دالاس کابوی ها.

او همچنین خرابکاری سه بار در دو بازی. ظاهرا برگزاری به فوتبال بود و مسئولیت بیش از حد.

شاید Evans ثابت خواهد کرد که مسئول تر هر چند دبیرستان خود را حرفه ای نشان می دهد در غیر این صورت. او به حالت تعلیق دو بار در طول فصل ارشد.

ایوانز پنج ستاره در حال اجرا به عقب و تقریبا به عنوان بسیاری از پرچم قرمز به عنوان ستاره. اما زمانی که شما در سازمان دیده بان خود را برجسته ویدئو و دیدن او اجرا از طریق های گذشته و در حالی که مدافعان ساخت تیز کاهش بدون از دست دادن سرعت شما می توانید درک کنند که چرا این جلد و دیگر برنامه ها نمی دفع پرچم قرمز.

او می تواند یکی دیگر از برایس قهوه ای است. اما او همچنین می تواند یک امریکا در حال اجرا بازگشت.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im